Smulkiosios motorikos žaidimas Vaisių krepšys

  • −15%
  • Išparduota
Stalo žaidimas Robotų lenktynės - Stalo žaidimai vaikams nuo 3 metų
Išparduota
Learning Resources
LER5070
21,99 €
18,69 € Sutaupote 15%
Su PVM

Smulkiosios motorikos žaidimas Vaisių krepšys

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 18 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 18 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,90 €.


Smulkiosios motorikos žaidimas Vaisių krepšys. Susipažinkite su spalvomis, matematikos pagrindais bei lavinkite smulkiąją motoriką ir loginį mąstymą. Sukite suktuką ir pridedamais pincetukais paimkite iš vaisių krepšio tinkamus vaisius. Jei nukrenta bent vienas vaisius, turite viską grąžinti atgal. Daugiausiai surinkęs vaisių - laimi.

Savybės:
- rinkinyje rasite 40 vaisių (bananas, braškė, vynuogės, obuolys, aplesinas);
- suktukas;
- 2 pincetai;
- vaisių stovas (24x34 cm).

Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.

Įspėjimas netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Learning Resources, JAV.

LER5070

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
8 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Stalo žaidimai
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja