Triašių gnybtukų rinkinys (6 vnt)

Triašių gnybtukų rinkinys  - Lavinamieji žaislai nuo 3 metų
Learning Resources
LER2964
15,99 €
Su PVM

Triašių gnybtukų rinkinys  (6 vnt).

DĖMESIO: prekės keliauja ir atvyksta 12.05, tuomet ir bus išsiųstas užsakymas.

Pirkdami šią prekę gausite 15 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 15 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,75 €.


Triašių gnybtukų rinkinys  (6 vnt). Šie spalvingi gnybtukai-pincetai padeda mažiems vaikams praktikuoti būtinus smulkiosios motorikos įgūdžius, ypač pieštuko laikymo įpročius. Kiekvienas gnybtukas sukurtas taip, kad vaikas intuityviai dėtų taisyklingai pirštukus (kaip mokydamasis rašyti), todėl žaisdamas vaikas pripranta prie taisyklingo pieštuko laikymo.

Šie gnybtukai idealiai tinka tiek veikloms namuose, tiek ir specialistams: mokytojams, darželio auklėtojams ir ergoterapeutams.

Dydis: 12x4 cm.Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 4 m.

GAMINTOJAS: Learning Resources, JAV.

LER2964

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį