Rūšiavimo žaidimas Daržovės

  • Išparduota
Smulkiosios motorikos žaidimas - Lavinamieji žaislai nuo 3 metų
Išparduota
Learning Resources
LER5553
33,49 €
Su PVM

Rūšiavimo žaidimas Daržovės.

Pirkdami šią prekę gausite 33 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 33 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,65 €.


Rūšiavimo žaidimas Daržovės. Susipažinkite su spalvomis, matematikos pagrindais bei lavinkite smulkiąją motoriką ir loginį mąstymą. Smagia žaidimo forma sodinkite ir nuimkite derlių pagal žaidimo kortelėse pateikiamus skaičius, formas ar spalvas.

Savybės:
- rinkinyje rasite 25 penkių spalvų ir penkių rūšių daržoves;
- 10 dvipusių užduočių kortelių;
- 5 kortelių laikiklius;
- 5 pintines daržovėms;
- žaidimų lentą - sodą.
- rekomenduojama vaikams nuo 3 m.

Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Learning Resources, JAV.

LER5553

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį