KOSMOS KIDS FIRST mokslinis rinkinys Robot Safari

KOSMOS inžinerinis-mokslinis rinkinys "Robotai-ateiviai"
KOSMOS
KS567014
29,95 €
Su PVM

KOSMOS KIDS FIRST mokslinis rinkinys Robot Safari

Pirkdami šią prekę gausite 29 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 29 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,45 €.


KOSMOS KIDS FIRST mokslinis rinkinys Robot Safari. Sukonstruokite aštuonis žavingus, motorizuotus gyvūnėlius-robotukus su šiuo įžanginiu mechaninės inžinerijos rinkiniu.

Gražiai iliustruota, 32 puslapių istorijų knygelė koncentruojasi į Omegų - inžinierių ir kūrėjų šeimynos - nuotykius. Kai Remus, šeimos robotukas-meškiukas, atsiskiria nuo likusios šeimos dalies, jis patenka į linksmybių kupinus safario nuotykius. Kelyje Remus sutinka aštuonis skirtingus gyvūnėlius-robotukus iš viso pasaulio: Baltąją mešką, katę, narvalą, krabą, lapę, mažą lamą, vienaragį ir jūrinę ūdrą. Sekdami istorija vaikai gali sukonstruoti šių robotukų modelius ir jais eksperimentuoti bei pamatyti, kiek kiekvienam iš jų sukonstruoti reikalinga baterija varomo motoro ir mechaninių dalių tam, kad galėtų judėti skirtingomis kryptimis.

Didelės plastikinės statymo detalės padeda mažoms rankutėms patogiai konstruoti modelius.

Robot Safari - tai įtraukiantis ir įdomus būdas mokytis paprastų inžinerijos sąvokų, suteikiančių pagrindą stipriems, su STEM įgūdžiais susijusiais, gebėjimams ir suvokimui jau nuo ankstyvo amžiaus. Modelių konstravimas ir eksperimentavimas vysto smulkiuosius motorikos įgūdžius, mechaninės inžinerijos, erdvinio suvokimo, aiškinimo bei sąvokų vystymo gebėjimus.


Produktas paženklintas CE ženklu.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti.
Rekomenduojama vaikams nuo 5 m.

GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS
KS567014

Charakteristikos

Elementų skaičius
146
Amžius
6 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Gyvūnai
Rūšis
Judantys
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja
Įvertinimas 
2022-07-16

KOSMOS KIDS FIRST MOKSLINIS RINKINYS ROBOT SAFARI

Gimimo dienos proga sūnus gavo kuponą apsipirkti lapute.lt. Šis rinkinys buvo vienas iš išsirinktų pirkinių. Rinkomės tai, ko kitose parduotuvėse nebuvome matę. 5-mečiui reikėjo šiek tiek pagalbos konstruojant; kiek daugiau pagalbos reikėjo išrenkant, kad galėtų konstruoti kitą gyvūnėlį, nes detalės tvirtai susijungia. Kol kas išbandėme meškiną ir narvalą, abu patiko.
Manau, vertingas pirkinys, tinka dovanai.

Įvertinimas 
2021-01-11

Robot Pet Shop

Turime ne Robot Safari, o Robot Pet Shop. Puikus, smagus, įdomus žaisliukas. Vaikams labai patiko,kad sudėliojus bet kurią iš 8 gyvūnėlių figūrų, jis smagiai juda.

Parašyk atsiliepimą

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį