Suction Kupz limpantys puodeliai

Suction Kupz limpantys puodeliai - Lavinamieji žaislai vaikams
Fat Brain Toys
FA183-1
15,90 €
Su PVM

Suction Kupz limpantys puodeliai.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 15 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 15 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,75 €.


Dėk vieną ant kito, ridenk, prilipink ar gurkštelk! Kiekvienas iš šių šešių spalvotų puodelių turi limpantį prie įvairių paviršių dugną ir viršutinę puodelio briauną. Pasiimkite juos į vonią, kad galėtumėte semti ir pilti vandenį, plukdyti puodelius ant vandens ar lipinti juos prie vonios sienų. Prilipinkite juos ant langų, sienų, stalų ir grindų - nesvarbu, kokie kūrybiniai sumanymai sukasi jūsų vaiko vaizduotėje, su šiais puodeliais įmanoma išpildyti juos visus. Arba tiesiog panaudokite juos praktiškai - gerkite vandenį ar sultis. Puodeliai pagaminti iš 100% silikono, tinkamo sąlyčiui su maistu, galima plauti indaplovėje. Suction Kupz leidžia pasitelkti fantaziją ir suteikia neribotas galimybes žaidimui be pabaigos.


Fat Brain Toys - tai spalvingi, ryškūs ir unikalūs lavinamieji žaislai kūdikiams ir paaugusiems vaikams. Kramtukai, barškučiai, rūšiuoklės, vonios žaislai, lipšniukai, unikalūs konstruktoriai, stalo žaidimai vaikams - visa tai rasite Fat Brain Toys asortimente. Visi žaislai vaikams nuostabaus dizaino ir viliojantys mažuosius atradėjus. Mokymasis tikrai gali būti smagus! Fat Brain Toys - visame pasaulyje tiek tėvų, tiek vaikų pamilti lavinamieji žaislai vaikams. Be to, Fat Brain Toys yra pripažinti ir specialistų bei pelnę daugybę apdovanojimų!

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavoju užspringti.

GAMINTOJAS: Fat Brain Toy Co, Elkhorn, Nebraska.


FA183-1

Charakteristikos

Elementų skaičius
6
Amžius
1 m.
Amžius
3 m.
Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja
Įvertinimas 
2023-04-20

Daugiafunkciai puodeliai

Mes šiuos puodelius panaudojome nuo pat 6 mėnesių. Jų pagalba treniravome ir pečių juostos (gulint ant pilvo ir siekiant rankytemis prilipontu puodelių), liemens (paėmus dukrą ant rankų, ši siekdavo jų prilipintų ant stiklo) raumenis, o dabar puikus žaislas vonioje! Super!

Įvertinimas 
2020-12-11

Rekomenduoju!

Plačiai panaudojami limpantys puodeliai. Puikiai tinka vonioje pilstyti vandenį. Virtuvėje žaidžiant, ruošiant gėrimus ir maistą. Statant iš jų bokštą. Dukrytė žaidžia su jais nuo metukų laiko, vis su galvodama naujus būdus kur juos panaudoti :)
Minkšti, lengvi, saugūs mažiesiems.

Parašyk atsiliepimą