Green Toys modelino rinkinys

Green Toys modelino rinkinys - Modelinas vaikams nuo 3 metų
Green Toys
GTDEX11302
15,90 €
Su PVM

Green Toys modelino rinkinys.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 15 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 15 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,75 €.


Green Toys modelino rinkinys. Ieškote smagaus ir tvaraus modelino rinkinio savo vaikui? Tuomet šis rinkinys Jums tikrai patiks. Modelino rinkinyje yra 5 modeliavimo įrankiai (pagaminti iš perdirbto plastiko) ir 2 indeliai modelino. Modelinas taip pat pagamintas iš ekologiškų medžiagų, todėl modelinas visiškai saugus vaikams, nėra BPA, ftalatų ar PVC.

Visi "Green Toys" žaislai pagaminti iš perdirbto plastiko ir yra itin tvirti bei ilgaamžiai. Medžiagoje nėra BPA, PVC, ftalatų ir išorinių dangų (dažų, klijų ir t.t.).

Savybės:
- rinkinyje yra 5 modeliavimo įrankiai: peilis, mentelė, žirklės, modelino spaustukas su antgaliu;
- rinkinyje taip pat rasite 2 indelius modelino, pagaminto iš ekologiškų medžiagų;
- įrankiai pagaminti iš 100 proc. perdirbto plastiko;
- įrankiai lengvai prižiūrimi ir valomi, galima plauti indaplovėje.

Green Toys - visame pasaulyje gerai žinomas kaip itin atsakingas prekinis ženklas. Šis gamintojas gamina tik itin krupščiai patikrinto dizaino žaislus. Paimami visiems gerai žinomi ir labiausiai pasiteisinę žaislų tipai, tuomet sukuriami jų 2D ir 3D dizainai, jie pristatomi tėvams ir tik tuomet, kai gamintojas tikras, kad šis dizainas yra geriausias - žaislas paleidžiamas į rinką. Turbūt todėl šie žaislai taip dažnai patinka mažiesiems, nors neturi jokios elektronikos ir yra paremti paprastumu.
Be to, šis gamintojas visus žaislus gamina iš perdirbto plastiko. Gamintojas nepjauna jokių augalų, negamina naujo plastiko, nenaudoja dažų, klijų, tik perdirba tai kas jau pagaminta - plastiką. Daugiausiai tai pieno buteliukai. Kas yra lietęs šio gamintojo žaislus, tikrai žino, kad tai ypatingos kokybės ir tvirtumo medžiaga, kuri tarnaus itin ilgai. Tai puikūs itin aukštos kokybės žaislai vaikams, kurių dauguma turi ir aukštą lavinamąją vertę. Popoliariausi šio gamintojo žaislai: mašinytės, lėktuvai, povandeniniai laivai, rūšiuoklės ir kt.


Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.

GAMINTOJAS: Green Toys, JAV.

GTDEX11302

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūrybiniai rinkiniai

Specifinė nuoroda

Nauja