Kūrybinis-mokslinis rinkinys Vonios burbulai

  • Nauja
  • Išparduota
Kūrybinis-mokslinis rinkinys Vonios burbulai - Kūrybiniai rinkiniai mergaitėms nuo 8 metų
Išparduota
Sento225
31,90 €
Su PVM

Kūrybinis-mokslinis rinkinys Vonios burbulai.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 31 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 31 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,55 €.


Kūrybinis-mokslinis rinkinys Vonios burbulai. Su šia puikia kūrybine-kosmetine laboratorija sukurkite spalvingus ir subtiliai kvepiančius vonios burbulus, kurie smagiai šnypš Jūsų vonioje leisdami Jums mėgautis atpalaiduojančiomis akimirkomis.

Ne paslaptis, jog vaikus žavi viskas, kas šnypščia ir putoja, tad jiems tikrai patiks šis namų laboratorijos rinkinys, siūlantis sukurti savo išskirtinius, įvairių formų (gėlių, jūros žvaigždžių, planetų, raketų) vonios burbulus!

Produktų mišinys įspaudžiamas į skirtingas formas vaizduojančias formeles. Substancijai sustingus galite ją išimti ir panaudoti savo kūrinius švelniai spalvotai, kvapniai, žaižaruojančiai ir atpalaiduojančiai voniai arba pakviesti joje atsipalaiduoti šeimos narius. Iliustruoti moksliniai paaiškinimai, esantys instrukcijose, supažindins su burbuliavimo/šnypštimo fenomenu, kurį galėsite stebėti vonioje. Šis “pasidaryk pats” rinkinys buvo patikrintas pagal “Žaislų ir kosmetikos” reglamentus prižiūrint dermatologų. Visi ingredientai ir formulės yra netoksiški bei visiškai saugūs vaikų odai.


Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Sentosphere, Prancūzija.

Sento225

Charakteristikos

Amžius
8 m.
Amžius
12 m.
Amžius
10 m.
Amžius
9 m.
Amžius
11 m.
Amžius
13 m.
Amžius
14 m.
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūrybiniai rinkiniai

Specifinė nuoroda

Nauja