Kūrybinis rinkinys Juvelyrikos dirbtuvės

Kūrybinis rinkinys Juvelyrikos dirbtuvės - Kūrybiniai rinkiniai mergaitėms nuo 10 metų
Sento837
Įvertinimas:
(0)
30,90 €
Su PVM

Kūrybinis rinkinys Juvelyrikos dirbtuvės.

 

Visos prekės sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

 

Panaudotų žaislų grąžinimo galimybė.

Pirkdami šią prekę gausite 30 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 30 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,50 €.


Kūrybinis rinkinys Juvelyrikos dirbtuvės. Nuostabus kūrybinis rinkinys, suteikiantis visas reikalingas medžiagas sukurti savo unikalius papuošalus. Gražių, permatomų brangakmenių su tviskančiais, spalvotais inkliuzais kūrimas yra tarsi magiškas eksperimentas! Sukurkite pribloškiančius papuošalus saugiai ir be rizikos.

Paprasčiausiai sumaišykite paruoštas medžiagas, jei norite, pridėkite spalvų, o tuomet supilkite paruoštą medžiagą į savo pasirinktas formeles bei pakabukus, esančius rinkinyje. Naudodami blizgučius ir mažus vaisių formos papuošimus, galite padaryti inkrustacijas taip pagražindami savo kūrinius. Po 20 valandų juos galite lengvai išimti iš formelių ir paversti nepaprastai gražiais žiedais, grandinėlėmis, apyrankėmis ir raktų pakabukais!

Su šiuo rinkiniu pradėkite žengti savo pirmuosius papuošalų dizainerio žingsnius - tai tikrai magiška patirtis!Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 10 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Sentosphere, Prancūzija.

Sento837
2 Prekės

Charakteristikos

Amžius
12 m.
Amžius
10 m.
Amžius
9 m.
Amžius
11 m.
Amžius
13 m.
Amžius
14 m.
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūrybiniai rinkiniai
Rūšis
STEAM

Specifinė nuoroda

Nauja