Apli kūrybinis rinkinys „Raštų menas”

Apli Kids
Apli kids
Apli18339
Įvertinimas:
(0)
12,90 €
Su PVM

Apli kūrybinis rinkinys „Raštų menas”

 

Visos prekės sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

 

Panaudotų žaislų grąžinimo galimybė.

Pirkdami šią prekę gausite 12 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 12 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,60 €.


Apli kūrybinis rinkinys „Raštų menas”.

Šis žaidimas yra skirtas spalvinti iliustracijas įvairiais skirtingais raštais, naudojant rinkinyje esančias reljefines detales.
O tai daryti itin paprasta: pasirinkite vieną iš raštų detalių, padėkite ją po rinkinyje esančių paveikslėliu arba paprastu popieriaus lapu, o tuomet spalvinkite pasirinktą paviršių spalvotais pieštukais.
Spalvinant pamatysite raštą - tarsi pamojus burtų lazdele.

Tai puikus kūrybinis rinkinys, kurį sudaro visos reikiamos priemonės:
- 24 lapai su 6 skirtingais dizainais;
- 12 kortelių su skirtingomis tekstūromis;
- 11 spalvotų pieštukų.

Šis kūrybinis rinkinys pasižymi išskirtiniu Apli Kids dizainu, ryškiomis spalvomis ir originalumu bei aukšta didaktine verte - stimuliuoja smulkiosios motorikos įgūdžius, vysto kūrybiškumą, skatina rankų miklumą bei pasitikėjimą savimi.

APLI kids - prancūzų gamintojas, kurio asortimente rasite unikalius edukacinius kūrybinius rinkinius vaikams. Kūrybiniai rinkiniai vaikams - tai smagus ir kokybiškas laikas vaikų vaizduotei, smulkiajai motorikai ir pasitikėjimo savimi auginimui. APLI kids kūrybiniai žaidimai vaikams smagus ir žaismingas būdas vaikus supažindinti su pasauliu, gyvūnais ar žmogaus kūnu. Apli kids siūlo įvarių kūrybinių rinkinių vaikams: lipdukų rinkiniai, smėlio meno kūrybiniai rinkiniai, edukacinės dėliones, lavinamosios magnetinės dėlionės, piešimo vandeniu rinkiniai ir daugybė kitokių unikalių kūrybinių rinkinių tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Apli S.A.S, Prancūzija.

Apli18339
1 Vienetas

Charakteristikos

Amžius
6 m.
Amžius
8 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūrybiniai rinkiniai
Rūšis
STEAM
Tema
Gyvūnai

Specifinė nuoroda

Nauja