KOSMOS kūrybinis rinkinys "Creatto Moonlight Elephant"

KOSMOS rinkinys
KOSMOS
KS03461
Įvertinimas:
(0)
9,90 €
Su PVM

KOSMOS kūrybinis rinkinys "Creatto Moonlight Elephant"

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1-3 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 9 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 9 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,45 €.


KOSMOS kūrybinis rinkinys "Creatto Moonlight Elephant".

Creatto yra paprasta, tačiau įvairiapusė statymo sistema, sudaryta iš vos kelių pagrindinių komponentų, kurie gali būti sujungti vienas su kitu į nesuskaičiuojamą daugybę 3D kūrinių. Patvarios ir lanksčios plastikinės dalys susijungia greitai ir paprastai, todėl tinka tiek mažiau, tiek daugiau įgudusiems statytojams. O geriausia tai, jog nereikia jokių papildomų detalių ar technikos! Kiekviename Creatto rinkinyje yra vizualios, išsamios instrukcijos, pagal kurias galite sukurti keturias skirtingas konfigūracijas, tačiau galimybes apriboja tik Jūsų vaizduotė, tad pasitelkę ją galėsite sukurti galybę skirtingų kūrinių. Pridėkite spalvotas LED šviesos grandinėles ir apšvieskite savo kūrinius nepaprasta šviesa! Tokiu būdu sukursite savo naktinę lempelę, kuri papuoš mažylio kambarį.
Šalia pramoginės vertės, šis rinkinys taip pat skatina kūrybingumą, ekspresyvumą ir individualumą, vysto smulkiosios motorikos įgūdžius.

Rinkinyje rasite: 40 Creatto detalių, 20-ies LED lempučių girliandą, instrukcijas kaip sudėti dramblį, kengūrą, žibintą bei lapę.

Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 6 m.

ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti.

GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS
KS03461

Charakteristikos

Elementų skaičius
40
Amžius
6 m.
Amžius
8 m.
Amžius
7 m.
Amžius
10 m.
Amžius
9 m.
Amžius
11 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Konstruktoriai
Rūšis
Šviečiantys
Rūšis
Lavinamieji
Tema
Gyvūnai

Specifinė nuoroda

Nauja