Pukka Fun interaktyvi spalvinimo knygutė Kosmosas

  • −30%
Pukka Fun interaktyvi spalvinimo knygutė Lenktynės
Pukka
8424-FUN
9,00 €
6,30 € Sutaupote 30%
Su PVM

Pukka Fun interaktyvi spalvinimo knygutė Kosmosas.

Pirkdami šią prekę gausite 6 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 6 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,30 €.


Pukka Fun interaktyvi spalvinimo ir užduočių knygutė Kosmosas. Knygutėje rasite interaktyvių paveikslėlių, kuriuos nuspalvinę ir nuskanavę išmaniuoju telefonu galėsite žaisti futbolą su ateiviais, taisyti kosminį laivą, pamatyti kaip atrodo kosminiai objektai ar kyla raketa! Taip taip, viską pamatysite visiškai taip, kaip nuspalvinsite. Viens, du trys - skrendam į kosmosą!
Knygutėje taip pat rasite ir skirtumų ieškojimo, piešimo mokymo, spalvinimo pagal spalvas, labirintų, taškų sujungimo užduočių. Visko daug ir įvairaus - iš viso net 30 lapų!
Skiltyje "Parsisiųsti" rasite vieną iš pavyzdinių paveikslėlių.Pastabos ir kiti užrašai anglų kalba.

Pukka
8424-FUN

Charakteristikos

Plotis
22
Ilgis
26
Amžius
3 m.
Lytis
Berniukams
Rūšis
Mašinos
Rūšis
Interaktyvūs žaislai
Rūšis
Laivai
Rūšis
Lėktuvai
Rūšis
Knygutės

Specifinė nuoroda

Nauja
Įvertinimas 
2022-07-16

Pukka Fun interaktyvi spalvinimo knygutė Kosmosas

Gimimo dienos proga sūnus gavo kuponą apsipirkti lapute.lt. Ši knygelė buvo vienas iš išsirinktų pirkinių. Rinkomės tai, ko kitose parduotuvėse nebuvome matę. Vaikui knyga patiko, noriai spalvino, labiau nei įprastai stengėsi, nes norėjo, kad per programėlę piešinys būtų kuo gražesnis. Manau, vertingas pirkinys tiek sau, tiek kaip dovana.

Parašyk atsiliepimą

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį