Kūrybinis-mokslinis rinkinys Vonios burbulai

Kūrybinis-mokslinis rinkinys Vonios burbulai - Kūrybiniai rinkiniai mergaitėms nuo 8 metų
Sento225
Įvertinimas:
(0)
31,90 €
Su PVM

Kūrybinis-mokslinis rinkinys Vonios burbulai.

 

Visos prekės sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

 

Panaudotų žaislų grąžinimo galimybė.

Pirkdami šią prekę gausite 31 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 31 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,55 €.


Kūrybinis-mokslinis rinkinys Vonios burbulai. Su šia puikia kūrybine-kosmetine laboratorija sukurkite spalvingus ir subtiliai kvepiančius vonios burbulus, kurie smagiai šnypš Jūsų vonioje leisdami Jums mėgautis atpalaiduojančiomis akimirkomis.

Ne paslaptis, jog vaikus žavi viskas, kas šnypščia ir putoja, tad jiems tikrai patiks šis namų laboratorijos rinkinys, siūlantis sukurti savo išskirtinius, įvairių formų (gėlių, jūros žvaigždžių, planetų, raketų) vonios burbulus!

Produktų mišinys įspaudžiamas į skirtingas formas vaizduojančias formeles. Substancijai sustingus galite ją išimti ir panaudoti savo kūrinius švelniai spalvotai, kvapniai, žaižaruojančiai ir atpalaiduojančiai voniai arba pakviesti joje atsipalaiduoti šeimos narius. Iliustruoti moksliniai paaiškinimai, esantys instrukcijose, supažindins su burbuliavimo/šnypštimo fenomenu, kurį galėsite stebėti vonioje. Šis “pasidaryk pats” rinkinys buvo patikrintas pagal “Žaislų ir kosmetikos” reglamentus prižiūrint dermatologų. Visi ingredientai ir formulės yra netoksiški bei visiškai saugūs vaikų odai.


Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Sentosphere, Prancūzija.

Sento225
2 Prekės

Charakteristikos

Amžius
8 m.
Amžius
12 m.
Amžius
10 m.
Amžius
9 m.
Amžius
11 m.
Amžius
13 m.
Amžius
14 m.
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūrybiniai rinkiniai
Rūšis
STEAM
Tema
Mokslas

Specifinė nuoroda

Nauja