BenBat veiklos lankas vežimėliui

BenBat veiklos lankas vežimėliui - Lavinamieji žaislai kūdikiams
BenBat
AR152
Įvertinimas:
(0)
31,95 €
Su PVM

BenBat veiklos lankas vežimėliui.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 31 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 31 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,55 €.


BenBat veiklos lankas vežimėliui. Lavinamasis veiklos lankas sukurtas patiems mažiausiems. Novatoriškas, daugiafunkcis, savo išvaizda išsiskiriantis lankas sudomins Jūsų mažylį vežimėlyje, kėdutėje ar namuose. Benbat lankas yra dvipusis: pirmiesiems mėnesiams skirta juodai balta, kontrastingų raštų pusė, vėlesniam laikui - spalvota pusė. Įdomios spalvos, skirtingos tekstūros ir detalės, skambesiai ir garsai - viskas šiame vėžimėlio lanke vaikams. Pats lankas yra skaidrus - saulei šviečiant sukuriantis papildomą šviesų žaismą. Visi trys žaisliukai gali būti nuimami ir duodami mažyliui į rankytę ar perkabinami. Lankas itin patogiai prisitvirtina specialiais reguliuojamais spaustukais, jis taip pat gali būti reguliuojamas aukštyn-žemyn, kad mažyliui būtų patogu žaisti.

Savybės:
- itin patogu pritvirtinti prie vežimo dėl reguliuojamų spaustukų;
- lankas reguliuojamas aukštyn-žemyn;
- kiekvienas žaisliukas kūdikiui yra nuimamas ir dvipusis: juoda/balta pusė ir spalvota pusė;
- žaisliukai turi skirtingas tekstūras, detales, kramtuką, barškutį, čežančias detales;
- lankas skaidrus, sukuria spalvų žaismą šviečiant saulei.

Matmenys: 22x16x11 cm.

BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Tinka nuo gimimo.
Gamintojas: BenBat, JAV.

AR152

Charakteristikos

Amžius
0 mėn.
Amžius
0,4 m. (3 mėn.)
Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūdikiams
Rūšis
Lavinamieji
Tema
Vienaragiai

Specifinė nuoroda

Nauja