Lamaze lavinamasis prilimpantis kūdikio žaislas Oro balionas

Lamaze lavinamasis prilimpantis kūdikio žaislas Oro balionas - Lavinamieji žaislai kūdikiams
Lamaze
L27199
12,89 €
Su PVM

Lamaze lavinamasis prilimpantis kūdikio žaislas Oro balionas.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 12 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 12 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,60 €.


Lamaze lavinamasis prilimpantis kūdikio žaislas Oro balionas. Lavinamasis kūdikio žaislas „Oro balionas" pakvies mažylį į smagią pažinimo kelionę. Puikiai tinka tvirtinti ant maitinimo kėdučių ar kitų lygių švarių paviršių, kad žaidimo metu, žaislas liktų toje pačioje vietoje. Mažylis galės lavinti smulkiąją motoriką, žaisdamas su slankiojamomis figūrėlėmis arsukti geltonus pelėdžiukus, o ryškios spalvos prikaustys jo dėmesį bei skatins vizualinį erdvės suvokimą.

Žaislas gali būti plaunamas indaplovėje.

Dydis: 20 cm.

Lamaze - tai spalvingi novatoriški ir lengvai atpažįstami lavinamieji žaislai kūdikiams ir naujagimiams. Žaislai kūdikiams sukurti bendradarbiaujant su vaikų raidos ekspertais. Šie kūdikių žaislai įkvepia žaisti, atrasti bei mokytis. Lamaze lavinamieji žaislai kūdikiams - tai aukšta kokybė ir aukšta lavinamoji vertė patiems mažiausiems. Barškučiai, kramtukai, ant vežimo pakabinami žaislai ir kiti kūdikiams skirti lavinamieji žaislai mielo, žaismingo dizaino. Be to, puikiai tinkantys ir kaip dovanos kūdikiams palankynoms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėnesių.
GAMINTOJAS: Lamaze.

L27199

Charakteristikos

Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Amžius
1 m.
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūdikiams
Rūšis
Lavinamieji
Rūšis
Barškučiai

Specifinė nuoroda

Nauja