Linguolis Pelėdžiukas

  • −20%
Linguolis Pelėdžiukas - Lavinamieji žaislai vaikams
Manhattan Toy
161620
19,99 €
15,99 € Sutaupote 20%
Su PVM

Linguolis Pelėdžiukas

Pirkdami šią prekę gausite 15 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 15 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,75 €.


Linguolis Pelėdžiukas.

Šis linguolis unikalus savo dizainu ir panaudotomis medžiagomis. Judinant jis svyruoja ir nenukrenta, tačiau tuo pat metu jis yra visiškai minkštas. Jo pagrindas silikoninis, o viršutinė dalis pliušinė. Linguojant ar judinant skamba barškutis, o sparneliai čeža.

Skatina priežasties-pasėkmės ryšio suvokimą bei mokymąsi ir motoriką.

Dydis: 14 cm.

Manhattan Toy - tai išskirtiniai žaislai vaikams. Šie žaislai vaikams ne tik turi lavinamąją vertę, tačiau Manhattan Toy gamintojo siekis yra sužadinti vaizduotę, emocijas ir nuvesti vaiką į smagų žaidimų ir mokymosi pasaulį. Manhattan Toy siūlo platų žaislų asortimentą: žaislai kūdikiams (barškučiai, kramtukai, lavinamieji žaislai kūdikiams, kontrastingos kortelės ir kiti kontrastingų paveikslėlių žaislai kūdikiams, sensoriniai žaislai, pirmosios knygutės vaikams ir t.t.), minkšti žaislai vaikams (išskirtiniai ir vaikams gerai pažįstamų gyvūnų) bei mediniai itin aukštos kokybės ir stilingi žaislai vaikams (muzikiniai žaislai, lavinamieji žaislai ir t.t.). Manhattan Toy - tai ne vieną apdovanojimą gavę žaislai vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojamas amžius nuo 0 mėn.
Gamintojas: Manhattan Toy Corporate, JAV.

161620

Charakteristikos

Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Amžius
0 mėn.
Amžius
0,4 m. (3 mėn.)
Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Amžius
1 m.
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Gyvūnai
Rūšis
Kūdikiams
Rūšis
Lavinamieji
Rūšis
Barškučiai

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį