Suktukai "Viesulas"

Suktukai "Viesulas" - Lavinamieji žaislai vaikams
Fat Brain Toys
FA210-1
26,95 €
Su PVM

Suktukai "Viesulas"

Pirkdami šią prekę gausite 26 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 26 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,30 €.


Kiekvienas besisukantis suktukas yra pagamintas iš 100% aukštos kokybės spalvingo, malonaus liesti ir saugaus silikono. Tad nesijaudinkite, jei mažasis nuotykių ieškotojas nuspręs suktuką panaudoti ir kaip kramtuką - tai visiškai saugu. Laikykite juos, lipinkite, sukite, tyrinėkite unikalius suktukų kontūrus, ar tiesiog leiskite jiems nuraminti dygstančių dantukų sujautrintas dantenas. Na, o tuomet prilipinkite juos prie bet kokio lygaus, plokščio, neporėto paviršiaus - vonios sienelės, stalo ar lango - pasukite ir… stebėkite, kaip greitai jie sukasi, greičiau nei akys gali užmatyti. Su šiais, greitais tarsi viesulas suktukais sensoriniai tyrinėjimai tampa dar įdomesni ir įvairesni.

1 suktuko skersmuo: 13 cm. Rinkinyje 3 suktukai.


Fat Brain Toys - tai spalvingi, ryškūs ir unikalūs lavinamieji žaislai kūdikiams ir paaugusiems vaikams. Kramtukai, barškučiai, rūšiuoklės, vonios žaislai, lipšniukai, unikalūs konstruktoriai, stalo žaidimai vaikams - visa tai rasite Fat Brain Toys asortimente. Visi žaislai vaikams nuostabaus dizaino ir viliojantys mažuosius atradėjus. Mokymasis tikrai gali būti smagus! Fat Brain Toys - visame pasaulyje tiek tėvų, tiek vaikų pamilti lavinamieji žaislai vaikams. Be to, Fat Brain Toys yra pripažinti ir specialistų bei pelnę daugybę apdovanojimų!

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėn.
GAMINTOJAS: Fat Brain Toy Co, Elkhorn, Nebraska.

FA210-1
2 Prekės

Charakteristikos

Amžius
1 m.
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Amžius
1,5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Lavinamieji
Rūšis
Kūdikiams

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį