Muzikinė Lili Lama

Muzikinė Lili Lama - Mediniai lavinamieji žaislai vaikams
Manhattan Toy
217120
49,99 €
Su PVM

Manhattan Toy muzikinė Lili Lama.

Pirkdami šią prekę gausite 49 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 49 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 2,45 €.


Manhattan Toy muzikinė Lili Lama. Pasiruošęs savo muzikos grupei? Ši spalvinga Lili Lama turi: 4 besisukančius paveikslėlius priekyje, 2 dantračius šonuose, 1 maraka barškutį uodegoje, 5 dalių ksilofoną nugaroje, dantytą viršugalvį su dviem lazdelėmis ir 2 klapsinčius šonus.
Šis žaislas tiek savo išvaizda, tiek galimybėmis tiesiog žavi!

Lil Lama nominuota į 2020 Best Toys by Good Housekeeping Institute bei patenka į Hottest Toys of 2020 that Kids Will Flip Flop sąrašą.

Dydis: 31x18,5x27 cm.Manhattan Toy - tai išskirtiniai žaislai vaikams. Šie žaislai vaikams ne tik turi lavinamąją vertę, tačiau Manhattan Toy gamintojo siekis yra sužadinti vaizduotę, emocijas ir nuvesti vaiką į smagų žaidimų ir mokymosi pasaulį. Manhattan Toy siūlo platų žaislų asortimentą: žaislai kūdikiams (barškučiai, kramtukai, lavinamieji žaislai kūdikiams, kontrastingos kortelės ir kiti kontrastingų paveikslėlių žaislai kūdikiams, sensoriniai žaislai, pirmosios knygutės vaikams ir t.t.), minkšti žaislai vaikams (išskirtiniai ir vaikams gerai pažįstamų gyvūnų) bei mediniai itin aukštos kokybės ir stilingi žaislai vaikams (muzikiniai žaislai, lavinamieji žaislai ir t.t.). Manhattan Toy - tai ne vieną apdovanojimą gavę žaislai vaikams.

Rekomenduojamas amžius nuo 12 mėn.
Produktas pažymėtas CE ženklu.
Gamintojas: Manhattan Toy Corporate, JAV.

217120
4 Prekės

Charakteristikos

Amžius
1 m.
Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūdikiams
Rūšis
Lavinamieji
Rūšis
Muzikos instrumentai

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį