Kūdikio veiklos žaislas kūdikiams Mano UFO

Kūdikio veiklos žaislas kūdikiams Mano UFO - Lavinamieji žaislai kūdikiams
Manhattan Toy
216750
14,59 €
Su PVM

Kūdikio veiklos žaislas kūdikiams Mano UFO

Pirkdami šią prekę gausite 14 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 14 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,70 €.


Manhattan Toy kūdikio veiklos žaislas Mano UFO. Šis žaislai greitai patrauks mažylio dėmesį savo ryškiomis spalvomis ir įdomia forma bei besisukančia ir spragsinčia apatine dalimi. Viduje esantis kamuoliukas judinant UFO barška ir pritraukia mažylio dėmesį. Šis žaislas turi daugybę skirtingų tekstūrų, kurios bus naudingos mažylio sensoriniam vystymuisi, o įdomi forma žadins vaizduotę.

Savybės:
- besisukanti ir spragsinti apačia;
- viduje esantis kamuoliukas barška;
- įdomi forma lavina vaizduotę.

Dydis: 12x12x7.5 cm.

Manhattan Toy - tai išskirtiniai žaislai vaikams. Šie žaislai vaikams ne tik turi lavinamąją vertę, tačiau Manhattan Toy gamintojo siekis yra sužadinti vaizduotę, emocijas ir nuvesti vaiką į smagų žaidimų ir mokymosi pasaulį. Manhattan Toy siūlo platų žaislų asortimentą: žaislai kūdikiams (barškučiai, kramtukai, lavinamieji žaislai kūdikiams, kontrastingos kortelės ir kiti kontrastingų paveikslėlių žaislai kūdikiams, sensoriniai žaislai, pirmosios knygutės vaikams ir t.t.), minkšti žaislai vaikams (išskirtiniai ir vaikams gerai pažįstamų gyvūnų) bei mediniai itin aukštos kokybės ir stilingi žaislai vaikams (muzikiniai žaislai, lavinamieji žaislai ir t.t.). Manhattan Toy - tai ne vieną apdovanojimą gavę žaislai vaikams.

Rekomenduojamas amžius nuo 0 mėn.
Produktas pažymėtas CE ženklu.
Gamintojas: Manhattan Toy Corporate, JAV.

216750

Charakteristikos

Amžius
0,4 m. (3 mėn.)
Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Lytis
Mergaitėms
Lytis
Berniukams
Rūšis
Kūdikiams
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį