Wimmer-Ferguson kelioninė karuselė kūdikiams

Wimmer-Ferguson kelioninė karuselė kūdikiams - Lavinamieji žaislai kūdikiams
Manhattan Toy
211590
12,90 €
Su PVM

Wimmer-Ferguson kelioninė karuselė kūdikiams

Pirkdami šią prekę gausite 12 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 12 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,60 €.


Wimmer-Ferguson kelioninė karuselė. Ši mobili lengvai prisegama karuselė turi 6 dvipuses korteles, kurios yra kontrastingų ir stipriai stimuliuojančių kūdikius paveikslėlių.

Savybės:
- kontrastingi paveikslėliai;
- lengva pritvirtinti prie vežimo lovytės ir pan.
- neužima daug vietos.

Dydis: 17.8x17.8x17.8 cm.Manhattan Toy - tai išskirtiniai žaislai vaikams. Šie žaislai vaikams ne tik turi lavinamąją vertę, tačiau Manhattan Toy gamintojo siekis yra sužadinti vaizduotę, emocijas ir nuvesti vaiką į smagų žaidimų ir mokymosi pasaulį. Manhattan Toy siūlo platų žaislų asortimentą: žaislai kūdikiams (barškučiai, kramtukai, lavinamieji žaislai kūdikiams, kontrastingos kortelės ir kiti kontrastingų paveikslėlių žaislai kūdikiams, sensoriniai žaislai, pirmosios knygutės vaikams ir t.t.), minkšti žaislai vaikams (išskirtiniai ir vaikams gerai pažįstamų gyvūnų) bei mediniai itin aukštos kokybės ir stilingi žaislai vaikams (muzikiniai žaislai, lavinamieji žaislai ir t.t.). Manhattan Toy - tai ne vieną apdovanojimą gavę žaislai vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojamas amžius nuo 0 mėn.
Gamintojas: Manhattan Toy Corporate, JAV.

211590
5 Prekės

Charakteristikos

Amžius
0 mėn.
Amžius
0,4 m. (3 mėn.)
Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūdikiams
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį