Wimmer-Ferguson knyga kūdikiui

Wimmer-Ferguson knyga kūdikiui - Lavinamieji žaislai kūdikiams
Manhattan Toy
211340
11,99 €
Su PVM

Manhattan Toy Wimmer-Ferguson knyga kūdikiui

Pirkdami šią prekę gausite 11 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 11 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,55 €.


Manhattan Toy Wimmer-Ferguson knyga kūdikiui. Ši kontrastingų spalvų knygutė pritrauks bet kurio vaiko dėmesį. Knygoje rasite kontrastingus paveikslėlius su atspindinčiomis detalėmis. Knyga sudaryta iš 10 tvirto kartono puslapių (paveikslėlių).


Savybės:
- dideli kontrastingi paveikslėliai;
- atspindinčios detalės;
- tvirto kartono.

Dydis: 15.25x15.25x2.54 cm.

Manhattan Toy - tai išskirtiniai žaislai vaikams. Šie žaislai vaikams ne tik turi lavinamąją vertę, tačiau Manhattan Toy gamintojo siekis yra sužadinti vaizduotę, emocijas ir nuvesti vaiką į smagų žaidimų ir mokymosi pasaulį. Manhattan Toy siūlo platų žaislų asortimentą: žaislai kūdikiams (barškučiai, kramtukai, lavinamieji žaislai kūdikiams, kontrastingos kortelės ir kiti kontrastingų paveikslėlių žaislai kūdikiams, sensoriniai žaislai, pirmosios knygutės vaikams ir t.t.), minkšti žaislai vaikams (išskirtiniai ir vaikams gerai pažįstamų gyvūnų) bei mediniai itin aukštos kokybės ir stilingi žaislai vaikams (muzikiniai žaislai, lavinamieji žaislai ir t.t.). Manhattan Toy - tai ne vieną apdovanojimą gavę žaislai vaikams.

Rekomenduojamas amžius nuo 6 mėn.
Produktas pažymėtas CE ženklu.
Gamintojas: Manhattan Toy Corporate, JAV.

211340
4 Prekės

Charakteristikos

Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Amžius
1 m.
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Amžius
1,5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūdikiams
Rūšis
Lavinamieji
Rūšis
Knygutės

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį