Veiklos žaislas kūdikiui Pingvinas

Veiklos žaislas kūdikiui - Lavinamieji žaislai kūdikiams
Manhattan Toy
159530
12,49 €
Su PVM

Veiklos žaislas kūdikiui Pingvinas

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 12 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 12 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,60 €.


Veiklos žaislas kūdikiui Pingvinas. Minkštas ir lengvas kūdikio žaislas iš Wimmer-Ferguson kolekcijos. Žaislas sukurtas siekiant skatinti vaiką siekti, imti, kratyt, justi ir kramtyti. Tekstūriniai nevientisi kramtukai nuramina dirglias ir niežtinčias dantenas.

Savybės:
- kontrastingų spalvų;
- yra barškutis;
- 2 tekstūriniai kramtukai;
- forma pritaikyta mažai rankytei lengvam paėmimui.

Dydis: 13x4x21 cm.

Manhattan Toy - tai išskirtiniai žaislai vaikams. Šie žaislai vaikams ne tik turi lavinamąją vertę, tačiau Manhattan Toy gamintojo siekis yra sužadinti vaizduotę, emocijas ir nuvesti vaiką į smagų žaidimų ir mokymosi pasaulį. Manhattan Toy siūlo platų žaislų asortimentą: žaislai kūdikiams (barškučiai, kramtukai, lavinamieji žaislai kūdikiams, kontrastingos kortelės ir kiti kontrastingų paveikslėlių žaislai kūdikiams, sensoriniai žaislai, pirmosios knygutės vaikams ir t.t.), minkšti žaislai vaikams (išskirtiniai ir vaikams gerai pažįstamų gyvūnų) bei mediniai itin aukštos kokybės ir stilingi žaislai vaikams (muzikiniai žaislai, lavinamieji žaislai ir t.t.). Manhattan Toy - tai ne vieną apdovanojimą gavę žaislai vaikams.

Rekomenduojamas amžius nuo 0 m.
Produktas pažymėtas CE ženklu.
Gamintojas: Manhattan Toy Corporate, JAV.

159530

Charakteristikos

Amžius
0 mėn.
Amžius
0,4 m. (3 mėn.)
Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Minkšti
Rūšis
Kūdikiams
Rūšis
Lavinamieji
Rūšis
Barškučiai
Tema
Gyvūnai

Specifinė nuoroda

Nauja