Lilliputiens veiklos žaislas flamingas Anais

Lilliputiens veiklos žaislas flamingas Anais - Stilingos prekės vaikams
Lilliputiens
83046
24,99 €
Su PVM

Lilliputiens veiklos žaislas flamingas Anais

Pirkdami šią prekę gausite 24 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 24 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,20 €.


Lilliputiens veiklos žaislas flamingas Anais. Anais rausvas flamingas padės lavinti Jūsų mažyliui pirmuosius pojūčius, motorinius judesius, klausą. Šis žaismingos išvaizdos flamingas savyje slepia tiek veiklų: skirtingas tekstūras, daugybę kilpelių, barškutį, veidrodį, kramtuką, spalvingus žiedelius, čežančius lapelius. O smagiausia, kad šis flamingas gali augti kartu su mažyliu ir vėlesniame amžiuje tapti minkštuku nuotykiu draugu.

Dydis: 32x22x20 cm.

Lilliputiens tai vienas žinomiausių itin aukštos kokybės žaislų gamintojų iš Belgijos. Pradėtas kaip šeimos verslas ir šiandien išaugęs į gerai žinomą ženklą. Lilliputiens - tai stebuklais ir vaikyste kvepiantys žaislai vaikams bei kūdikiams. Vaikiški žaislai yra sukurti su didele meile ir apgalvojant kiekvieną detalę, todėl dažnai Lilliputiens žaislai vaikams neturi griežto rekomenduojamo vaikų amžiaus. Žaislai tiesiog auga su vaiku keisdami savo paskirtį ir panaudojimą. Be to, šie vaikiški žaislai yra be galo mieli, gražiai supakuoti, todėl dažnai pasirenkami kaip dovanos kūdikiams palankynų proga ar dovanos vaikams gimtadienių, krikštynų ar kitomis progomis: tiek kaip dovanos berniukams, tiek ir kaip dovanos mergaitėms. Šie žaislai vaikams lavina vaikų vaizduotę, įveda į pasakų ir stebuklų pasaulį.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 0 metų.
Įspėjimas:
Pakuotė nėra žaislas, būtina ją pašalinti prieš duodant vaikui žaislą. Spalvos ir detalės gali skirtis.
GAMINTOJAS: Lilliputiens, Avenue Henri Zaman 3A 1480 Saintes, Belgija.

83046

Charakteristikos

Aukštis
32
Plotis
22
Ilgis
20
Amžius
0 mėn.
Amžius
0,4 m. (3 mėn.)
Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Amžius
1 m.
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūdikiams
Rūšis
Lavinamieji
Rūšis
Barškučiai

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį