Spoolz statymo ritės

  • Išparduota
Spoolz statymo ritės - Lavinamieji žaislai vaikams
Išparduota
Fat Brain Toys
FA181-1
22,90 €
Su PVM

Spoolz statymo ritės

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 22 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 22 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,10 €.


Tai paprastas, spalvingas, begalę džiaugsmo ir neribotas žaidimo galimybes atveriantis žaislas. Iš pirmo žvilgsnio tai vienas iš statymo žaidimų. Tačiau pažvelkite iš arčiau, pajauskite, patyrinėkite ir paeksperimentuokite šiek tiek daugiau... Ridenkite rites ir paleiskite jas lenktyniaudami. Dėkite jas vieną ant kitos kaip tik sugalvosite viena ar kita puse, bandydami išlaikyti pusiausvyrą ir pastatyti kuo aukštesnį bokštą. Leiskite vaiko kūrybiškumui lietis per kraštus be jokių ribų. Puikiai pagamintos, pasižyminčios unikaliu paviršiumi ir stulbinančios nuostabiomis spalvomis, puikiai derančiomis viena su kita kad ir kaip besudėtumėte. "Spoolz" statymo ritės tikrai įkvėps žaisti!


Fat Brain Toys - tai spalvingi, ryškūs ir unikalūs lavinamieji žaislai kūdikiams ir paaugusiems vaikams. Kramtukai, barškučiai, rūšiuoklės, vonios žaislai, lipšniukai, unikalūs konstruktoriai, stalo žaidimai vaikams - visa tai rasite Fat Brain Toys asortimente. Visi žaislai vaikams nuostabaus dizaino ir viliojantys mažuosius atradėjus. Mokymasis tikrai gali būti smagus! Fat Brain Toys - visame pasaulyje tiek tėvų, tiek vaikų pamilti lavinamieji žaislai vaikams. Be to, Fat Brain Toys yra pripažinti ir specialistų bei pelnę daugybę apdovanojimų!

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėn.
GAMINTOJAS: Fat Brain Toy Co, Elkhorn, Nebraska.

FA181-1

Charakteristikos

Elementų skaičius
7
Amžius
1 m.
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūdikiams
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja