Lilliputiens medžiaginė knygutė su meškučiu

Lilliputiens medžiaginė knygutė - Lavinamieji žaislai kūdikiams
Lilliputiens
86863
22,00 €
Su PVM

Lilliputiens medžiaginė knygutė su pirštuko lėlyte meškučiu.

Pirkdami šią prekę gausite 22 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 22 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,10 €.


Mažytis meškutis Cesar eina miegučio ir atsisveikina pabučiuodamas kiekvieną savo draugą. Pirštuko lėlytė meškutis pabučiuoja Albertą, Georgą ir Alisą... tuomet sako "Saldžių sapnų!" mamai ir eina miegučio į savo hamaką. Personalizuokite paskutinį puslapį mažylio nuotrauka, kad jis galėtų miegoti šalia meškučio Cesar. Saldžių sapnų.

Knygutėje rasite daug paslėptų, čežančių, cypsinčių, limpančių detalių!
Dydis: 16x16 cm.

Lilliputiens tai vienas žinomiausių itin aukštos kokybės žaislų gamintojų iš Belgijos. Pradėtas kaip šeimos verslas ir šiandien išaugęs į gerai žinomą ženklą. Lilliputiens - tai stebuklais ir vaikyste kvepiantys žaislai vaikams bei kūdikiams. Vaikiški žaislai yra sukurti su didele meile ir apgalvojant kiekvieną detalę, todėl dažnai Lilliputiens žaislai vaikams neturi griežto rekomenduojamo vaikų amžiaus. Žaislai tiesiog auga su vaiku keisdami savo paskirtį ir panaudojimą. Be to, šie vaikiški žaislai yra be galo mieli, gražiai supakuoti, todėl dažnai pasirenkami kaip dovanos kūdikiams palankynų proga ar dovanos vaikams gimtadienių, krikštynų ar kitomis progomis: tiek kaip dovanos berniukams, tiek ir kaip dovanos mergaitėms. Šie žaislai vaikams lavina vaikų vaizduotę, įveda į pasakų ir stebuklų pasaulį.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 0 metų.

GAMINTOJAS: Lilliputiens, Avenue Henri Zaman 3A 1480 Saintes, Belgija.

86863
7 Prekės

Charakteristikos

Plotis
16
Ilgis
16
Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Amžius
1 m.
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Minkšti
Rūšis
Knygutės

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį