Sraigtų konstruktorius Mechanizmai

  • Išparduota
Sraigtų konstruktorius - Konstruktoriai vaikams nuo 4 metų
Išparduota
Learning Resources
LER9237
29,49 €
Su PVM

Sraigtų konstruktorius Mechanizmai

Pirkdami šią prekę gausite 29 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 29 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,45 €.


Sraigtų konstruktorius Mechanizmai. Lavinkite kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius su šiuo spalvingu konstruktoriumi. Tai unikalus konstruktorius, kurį surinkę galite stebėti, kaip veikdami drauge sraigtai kuria mechaninius judesius.

Savybės:
- sodrios gražios spalvos;
- 47 detalės;
- daugybė statymo galimybių, 3-ų iš jų instrukcijas rasite rinkinyje;
- paremta STEM principais;
- rekomenduojama vaikams nuo 4 m.

Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Learning Resources, JAV.

LER9237

Charakteristikos

Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Lytis
Berniukams
Rūšis
Mašinos
Rūšis
Konstruktoriai

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį