Lipšniukų rinkinys "Squigz 2.0"

  • Išparduota
Lipšniukų rinkinys "Squigz 2.0" - Lavinamieji žaislai vaikams
Išparduota
Fat Brain Toys
FA212-1
36,95 €
Su PVM

Lipšniukų rinkinys "Squigz 2.0".

Pirkdami šią prekę gausite 36 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 36 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,80 €.


Squigz 2.0 - tai visiškai naujos dimensijos lipšniukų konstravimas! Šie yra visai tokie, kaip ir originalieji Squigz: sujunkite juos kartu norėdami pastatyti svyruojančius statinius ir išardykite juos tam, kad išgirstumėte, kaip lipšniukai popsi „POP POP”. Tačiau naujojo dizaino Squigz turi naują ypatybę - juos galima sujungti ne tik galūnėmis, tačiau taip pat ir centrinėmis dalimis! Beje, pašėlę linkiai prideda dar daugiau kūrybingumo galimybių. Tad išplėskite savo žaismingą smalsumo pojūtį ir kūrybiškumą su Squigz 2.0! Skatina smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, kūrybingumą, tyrinėjimą ir eksperimentavimą. Limpa prie bet kurių lygių, neporėtų paviršių ir nepalieka jokių žymių bei yra visiškai suderinami su originaliaisiais Squigz lipšniukais.

Rinkinyje yra 36 margaspalviai lipšniukai.


Fat Brain Toys - tai spalvingi, ryškūs ir unikalūs lavinamieji žaislai kūdikiams ir paaugusiems vaikams. Kramtukai, barškučiai, rūšiuoklės, vonios žaislai, lipšniukai, unikalūs konstruktoriai, stalo žaidimai vaikams - visa tai rasite Fat Brain Toys asortimente. Visi žaislai vaikams nuostabaus dizaino ir viliojantys mažuosius atradėjus. Mokymasis tikrai gali būti smagus! Fat Brain Toys - visame pasaulyje tiek tėvų, tiek vaikų pamilti lavinamieji žaislai vaikams. Be to, Fat Brain Toys yra pripažinti ir specialistų bei pelnę daugybę apdovanojimų!

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavoju užspringti.

GAMINTOJAS: Fat Brain Toy Co, Elkhorn, Nebraska.

FA212-1

Charakteristikos

Elementų skaičius
36
Amžius
4 m.
Amžius
5 m.
Amžius
3 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Konstruktoriai
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį