Mokomosios kortelės vaikams Žmogaus kūnas

Mokomosios kortelės vaikams Žmogaus kūnas - Knygos vaikams
Skaitau nuo gimimo
9786098309218
24,90 €
Su PVM

Mokomosios kortelės vaikams Žmogaus kūnas.

 

Visos prekės sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

 

Panaudotų žaislų grąžinimo galimybė.

Pirkdami šią prekę gausite 24 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 24 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,20 €.


Mokomosios kortelės vaikams Žmogaus kūnas. Kortelės padės vaiką supažindinti su žmogaus anatomija, suprasti savo kūną ir taps pagrindu svarbioms temoms apie vaikų atsiradimą, lytis ir toleranciją. Kortelės kurtos konsultuojantis su specialistais ir yra skirtos priešmokyklinio amžiaus vaikams (tačiau įdomios visai šeimai!).

Rinkinyje yra 20 dvipusių kokybiškų, ypač tvirtų mokomųjų kortelių saugiais užapvalintais kampais. 4 kortelės yra 180 x 260 mm, 16 kortelių - 180 x 130 mm dydžio.

Kortelės skirtos pažinti ir mokytis, priskiriamos prie vaizdinių mokymo priemonių. Supakuota tvirtoje ir patogiai atidaromoje dėžutėje. 

Kortelių temos: Kūno dalys, Raumenys, Skeletas, Kraujotakos sistema, Nervų sistema, Vidaus organai, Virškinimo sistema, Šlapimo šalinimo sistema, Mergaičių lytiniai organai, Berniukų lytiniai organai, Lytinių organų higiena, Kaip aš atsiradau, Apatinių drabužėlių taisyklė, Sveikata ir mityba, Dantys, jų priežiūra, Penki pojūčiai, Odos sandara, Pagalbinės priemonės, Tolerancija kūnui.

"Skaitau nuo gimimo" - tai mamos patirties įkvėptas projektas. Taigi šios knygos vaikams yra kruopščiai atrinktos, remiantis mamos patirtimi. Gerai žinomos pasakos vaikams su judančiomis detalėmis. Nuostabios iliustracijos ir gražiausios istorijos - tai vaikiškos knygos, kurios bus įdomios tiek vaikams, tiek tėvams. Taip pat ši leidykla yra išleidusi ir Lietuvoje jau gerai žinomas korteles vaikams: "Paukščiai", "Vabzdžiai", "Miško gyvūnai", "Kosmosas". Šios kortelės vaikams pamėgtos ne tik tėvų, bet ir ugdymo įstaigų, vaikų darželių ar bibliotekų.
LEIDĖJAS: Skaitau nuo gimimo
.
Sudarė Ada Vilkė, Giedrė Petreikienė.
Konsultavo VIKO Sveikatos priežiūros fakulteto lektorė Rasa Marinskienė ir lytiškumo ugdymo specialistė Akvilė Giniota.
Nupiešė ir maketavo Eglė Zubkovienė.
Redagavo Giedrė Petreikienė.

9786098309218
1 Vienetas

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Amžius
2 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Lavinamieji
Rūšis
STEAM
Tema
Mokslas

Specifinė nuoroda

Nauja

Atsiliepimai

Vidutinis įvertinimas

5.0
4 Atsiliepimai
★★★★★ Puikus 4
★★★★☆ Geras 0
★★★☆☆ Vidutinis 0
★★☆☆☆ Prastas 0
★☆☆☆☆ Blogas 0

  • Atsiliepimai (4)