Lilliputiens medžiaginė knygutė Knock-Knock

Lilliputiens medžiaginė knygutė - Lavinamieji žaislai kūdikiams
Lilliputiens
83024
22,00 €
Su PVM

Lilliputiens medžiaginė knygutė Knock-Knock.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 22 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 22 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,10 €.


Lilliputiens medžiaginė knygutė Knock-Knock. Mažasis drakoniukas Joe nusprendė nebedėvėti sauskelnių ir dabar ieško tualeto. Ar spės laiku?

Tai smagi mokomosios istorijos knygutė su mažu minkštu drakoniuku. Pasakojant su vaiku galima aptarti situacijas, kai ieškoma tualeto, kodėl ieškoma, kodėl Joe nusprendė nedevėti sauskelnių ir pan. Arba naudoti knygutę kaip miela istorijos knygute su lėlyte.

Knygutėje yra čežančių detalių, o pabaigoje yra rėmelis vaiko nuotraukai įdėti.

Minkšta knygutė - tai miela dovana vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Dydis: 16x2x16 cm.

Lilliputiens tai vienas žinomiausių itin aukštos kokybės žaislų gamintojų iš Belgijos. Pradėtas kaip šeimos verslas ir šiandien išaugęs į gerai žinomą ženklą. Lilliputiens - tai stebuklais ir vaikyste kvepiantys žaislai vaikams bei kūdikiams. Vaikiški žaislai yra sukurti su didele meile ir apgalvojant kiekvieną detalę, todėl dažnai Lilliputiens žaislai vaikams neturi griežto rekomenduojamo vaikų amžiaus. Žaislai tiesiog auga su vaiku keisdami savo paskirtį ir panaudojimą. Be to, šie vaikiški žaislai yra be galo mieli, gražiai supakuoti, todėl dažnai pasirenkami kaip dovanos kūdikiams palankynų proga ar dovanos vaikams gimtadienių, krikštynų ar kitomis progomis: tiek kaip dovanos berniukams, tiek ir kaip dovanos mergaitėms. Šie žaislai vaikams lavina vaikų vaizduotę, įveda į pasakų ir stebuklų pasaulį.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 0 mėnesių.
GAMINTOJAS: Lilliputiens, Avenue Henri Zaman 3A 1480 Saintes, Belgija.

83024

Charakteristikos

Amžius
1 m.
Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Minkšti
Rūšis
Lavinamieji
Rūšis
Knygutės
Tema
Dinozaurai/drakonai

Specifinė nuoroda

Nauja