Pelikan ištrinami spalvoti pieštukai, 12 sp.

Pelikan ištrinami spalvoti pieštukai, 12 sp. - Spalvoti pieštukai vaikams
Pelikan
11PN700689
5,00 €
Su PVM

Pelikan ištrinami spalvoti pieštukai, 12 sp.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 5 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 5 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,25 €.


Pelikan ištrinami spalvoti pieštukai, 12 sp. Spalvoti, ištrinami pieštukai, 12 spalvų su trintukais. Šešiakampiai pieštukai turi standartinį ilgį 17,5 cm. Minkštas grafitas 3 mm storio. Kiekvienas pieštukas su minkštu, spalvotu trintuku. Korpusas pagamintas iš medienos, sertifikuotos nepriklausomos tarptautinės organizacijos FSC (Forest Stewardship Council) - Forest Stewardship Council.

Pelikan Group GmbH būstinė yra Berlyne ir yra pirmaujanti kokybiško popieriaus, biuro ir raštinės reikmenų įmonė. Pelikan gaminių asortimente yra daugiau nei 12 000 prekių – nuo pieštukų drožtukų ir servetėlių iki mokyklinių krepšių ir aukštos kokybės rašymo priemonių. Tai kanceliarinės prekės, kurios tiks tiek pirmiesiems darbeliams ar piešiniams, tiek ir darbo reikalams. Spalvoti pieštukai, plastelinas, guašas, trintukai, klijai, teptukai ir t.t.
GAMINTOJAS: PELIKAN, Vokietija.

11PN700689

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
8 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Amžius
12 m.
Amžius
10 m.
Amžius
Suaugusiems
Amžius
9 m.
Amžius
11 m.
Amžius
13 m.
Amžius
14 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Tipas
Pieštukai

Specifinė nuoroda

Nauja