Dodo pastabumo dėlionė vaikams Paw Patrol (50 det.)

  • Nauja
Dodo pastabumo dėlionė vaikams Paw Patrol - Dėlionės vaikams nuo 3 metų
Dodo
200464
Įvertinimas:
(0)
10,95 €
Su PVM

Dodo pastabumo dėlionė vaikams Paw Patrol (50 det.).

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 10 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 10 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,50 €.


Dodo pastabumo dėlionė vaikams Paw Patrol (50 det.). Sudėliojus dėlionę, rėmelyje rasite įvairius objektus, kuriuos turėsite surasti dėlionėje. Smagi ir įtraukianti dėlionė su vaikams gerai pažįstamais Šuniukų patrulių herojais.

Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį, tačiau sudėjus su vaiku galima aptarti įvairias gyvenimiškas situacijas, lavinti socialinius įgūdžius ar tiesiog įvardinant matomus dalykus plėsti žodyną.

Dėlionėje: 50 detalių.
Dėlionės dydis: 31x45 cm.

DODO - tai Ukrainoje gaminamos lavinamosios dėlionės vaikams bei stalo žaidimai. Visos šio gamintojo dėlionės yra orientuotos į vaikų lavinimą, edukaciją bei yra unikalių, iliustratorių kurtų piešinių. Tai priemonės smagiam ir naudingam laikui drauge su vaiku bei puikūs lavinamieji žaislai ar simbolinės dovanos vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Dodo, Ukraina.

200464

Charakteristikos

Elementų skaičius
50
Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Lavinamieji
Tema
Gyvūnai

Specifinė nuoroda

Nauja