Sveiki!

Džiaugiamės, kad mus atradote ir kviečiame susipažinti :)

Lapute.lt - šeimos verslas, prekiaujantis kokybiškomis prekėmis vaikams. Itin kruopščiai ir atsakingai atrinktos prekės kūdikiams ir vaikams nuo gimimo.

Mūsų įmonė

Laputė yra linksma, smalsi ir nekantraujanti kažko išmokti bei atrasti. Tokia yra ir mūsų šeimos parduotuvė - nuolat ieškanti, kuo nustebinti savo klientus, besimokanti ir tobulėjanti.

Šios elektroninės parduotuvės tikslas – platus žaislų, kurie būtų ne tik žaislai, bet ir lavinimo priemonės, bei kokybiškų priežiūros prekių asortimentas. Nuolat ieškome ir bendraujame su įvairiais tiekėjais, atrinkdami geriausius ir kokybiškiausius žaislus sumaniausiems ir smalsiausiems vaikams. Nesistengiame vaikytis madų, ieškome ilgalaikių, naudingų produktų. Mūsų pagrindiniai kriterijai:
- kokybė,
- praktiškumas,
- protinga kaina.

Atrinkdami prekes visada galvojame ir žiūrime per savo, kaip tėvų, prizmę. Mūsų pagrindinis tikslas suteikti klientams geriausią aptarnavimą ir džiaugsmą, todėl visada lanksčiai žiūrime į Jūsų prašymus ir paklausimus. Džiaugiamės galėdami padėti ir pradžiuginti savo klientus. Savo klientų aptarnavimui skiriame didžiausią dėmesį.

Mūsų komanda

Mūsų komanda ir stiprybė - šeima.

Esame paprasti, nuoširdūs ir stengiamės tai perteikti savo darbu bei aptarnavimu. Mūsų veikla yra mūsų gyvenimo būdas, todėl gyvename tuo, ką darome. Kiekvienas Jūsų užsakymas yra nulydimas subtiliu džiaugsmo šokiu, o kiekvienas Jūsų paliktas atsiliepimas glosto širdį ir kiekvieną kartą sujaudina.

Komanda


Jei Jums kilo papildomų klausimų, turite pastabų, prašymų ar pasiūlymų, o galbūt Jums reikia patarimo, drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais - mums visada malonu sulaukti mūsų klientų grįžtamojo ryšio.

Labai dėkoju už ypatingą dėmesį klientui- Labai kokybiški žaislai, geros kainos ir ypač pristatymas į Vilnių- Ačiū jūsų komandai, tikrai rekomenduosiu Sėkmės (1).png     Labai dėkoju už ypatingą dėmesį klientui- Labai kokybiški žaislai, geros kainos ir ypač pristatymas į Vilnių- Ačiū jūsų komandai, tikrai rekomenduosiu Sėkmės.png     Labai%20d%C4%97koju%20u%C5%BE%20ypating%C4%85%20d%C4%97mes%C4%AF%20klientui-%20Labai%20kokybi%C5%A1ki%20%C5%BEaislai,%20geros%20kainos%20ir%20ypa%C4%8D%20pristatymas%20%C4%AF%20Vilni%C5%B3-%20A%C4%8Di%C5%AB%20j%C5%ABs%C5%B3%20komandai,%20tikrai%20rekomenduosiu%20S%C4%97km%C4%97s%20(2).png

 • 0
  +

  aptarnauta klientų

 • 0
  +

  įvykdyta užsakymų

 • 0
  +

  prekių

 • 0
  +

  prekės ženklų
El.parduotuvės www.lapute.lt programavimo bei reklamos darbai dalinai finansuoti 2022 m. pasinaudojus Druskininkų savivaldybės parama smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams.