TOP velykinės dovanos vaikams

2132 Views
 

Svarstote apie velykines dovanas vaikams, bet nesugalvojate originalių idėjų? O šokoladiniai kiškučiai jau pabodo? Kad rinktis būtų lengviau mes atrinkome kelias velykų dovanas vaikams, kurios atitinka Šv. Velykų nuotaiką, tačiau galės būti tikrai naudojamos ir po Šv. Velykų :)

Velykinės dovanos dažniausiai asocijuojasi su viščiukais, kiškučiais, atbundančia gamta. Velykų dovanų biudžetas priklauso nuo šeimos tradicijų, tačiau dažnai tai būna ne itin brangios dovanos, kurios dažnai būna įdedamos į velykinį krepšelį. Taip pat dažnai dovanėlės velykų zuikio yra paslepiamos namuose ar kieme, o mažylis turi jas surasti. Jei pas jus šis zuikutis dar nebuvo užsukęs, labai rekomenduoju jį pasikviesti - vaikams tai būna magiškos paieškos su daug džiaugsmingų pasišokinėjimų!

Visą mūsų atrinktų dovanų idėjų sąrašą galite rasti čia: https://lapute.lt/82--velykines-dovanos

O čia apžvelgsiu kelias, mano manymu, įdomiausias ar ilgiausiai panaudojamas dovanas:

1. Zoocchini kojinytės patiems mažiausiems - šios kojinytės itin tamprios ir bus labai ilgai naudojamos (nuo 0 iki 2 metukų!), be to, yra labai mielų iliustracijų.

2. Nuo 6 mėn. labai rekomenduoju UBBI užkandžių indelius Pingvinukus. Kaip velykinės dovanos itin tiks pastelinių spalvų. Šie indeliai vaikams labai patinka, užkandukų valgymas tampa tarsi žaidimu: įkišti rankytę, pirštukais sučiupti skanų gabalėlį ir jį išsitraukti. Tai lavina ir smulkiąją motoriką, ir vaiko savarankiškumą. Be to, vaikams patogu laikyti indelius už specialių rankenėlių, o patys indeliai ne lygaus pagrindo, todėl linguoja tarsi linguoliai.

3. Mergaitėms tikrai patiks papuošalai arba plaukų kreidelės, kurios laikinai nudažys plaukučius:

4. Ir, žinoma - laikinos tatuiruotės! O kada gi daugiau jomis puoštis, jei ne artėjant marškinėlių trumpomis rankovėmis sezonui?

5. Na, ir, žinoma, ikoniniais jau turbūt tapę pliušiniai kiškučiai! :)

6. Ir, žinoma, dėlionės, kurios turbūt tinka visur ir visada!

Ypatingai mažesniems siūlau atkreipti dėmesį į medines dėliones su vištyte arba kiškučiu:
Medinė dėlionė vaikams VištytėSuveriama medinė dėlionė vaikams
7. Kaip ir stalo žaidimai, kuriuos po margučių pilno stalo sukritę galėsite žaisti visi drauge.

8. Taip pat kadangi orai šiltėja, o gamta bunda - puikus pasirinkimas kreidelės kiaušinukų formos arba gamtos tyrinėjimo rinkinys:
Kreidelės vaikamsGamtos tyrinėjimo rinkinys

Spalvingų ir juoko kupinų Šv. Velykų! :)

 
Kategorija: Dovanų idėjos

Naujausi įrašai