Prekės mokyklai: į ką atkreipti dėmesį

1671 Views
 

Mokyklinio krepšelio įsigijimas - galvos skausmas, ypatingai jei vaikas priešmokyklinukas (nulinukas) ar pirmokas. Juk šiandien mokyklinių prekių pasirinkimas yra toks didelis ir tikrai gali susisukti galva.  Taigi norėdami supaprastinti apsipirkimo procesą, paruošėme paruoštuką, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kanceliarines prekes mokyklai.
Na, o visą mūsų asortimentą mokyklai rasite čia: https://lapute.lt/85-i-mokykla

KUPRINĖ
Kuprinė yra viena pagrindinių prekių ir, žinoma, viena didžiausių mokyklinių prekių krepšelyje, todėl rekomenduojame rinktis ne pagal dizainą, grožį, o pirmiausiai pagal funkcionalumą ir tinkamumą vaikui.
Pradinukų mokyklinė kuprinė neturėtų sverti daugiau nei 700 g, vyresnių kuprinė neturėtų viršyti - 1 kg. Bendrai kalbant pilna kuprinė su vadovėliais neturėtų sverti daugiau nei 10-15 proc. vaiko svorio.
Užsidėjus kuprinę, ji neturėtų būti aukščiau nei vaiko pečių linija bei neturėtų dengti sėdmenų. Taip pat kuprinė turėtų būti pasiūta iš tvirtesnės, formą palaikančios medžiagos, kad daiktai nesukristų ir nenusvertų į vieną pusę. Kitas svarbus aspektas - petnešos, jos turėtų būti platesnės ir paminkštos, o nugarėlė su pakietinimu (idealu jei turi ergonomines pagalvėles iš tinklinės kvėpuojančios medžiagos).
Visas mūsų kuprines tinkančias priešmokyklinukams ir pradinukams rasite čia: https://lapute.lt/85-i-mokykla?q=Tipas-Kuprin%C4%97
Išpardavimas (41).png
PAPRASTAS PIEŠTUKAS
Atrodo toks paprastas daiktas, dažnas mūsų net nesureikšmintume, kokį pieštuką parinkti pradinukui. Tačiau kadangi pradinėse klasėse mokiniai daug rašo būtent paprastais pieštukais, atkreipkite dėmesį į pieštuko minkštumą ir formą. Taip pat rinkitės kokybiškesnius pieštukus, kadangi ypatingai mažieji linkę spausti pieštukus, o prastesnės kokybės jie lengviau lūžta.
Visus mūsų paprastus pieštukus rasite čia: https://lapute.lt/85-i-mokykla?q=Kaina-%E2%82%AC-0-2/Tipas-Pie%C5%A1tukai
Išpardavimas (42).png
PLUNKSNAKOTIS
Plunksnakočių pasirinkimas itin platus. Renkantis plunksnakotį pirmiausiai rinkitės kairiarankiui ar dešiniarankiui, nes jie skiriasi. Paprastai ant pakuotės rasite L - kairiarankiams arba R - dešiniarankiams. Taip pat atkreipkite dėmesį į plunksną, pradedantiems rašyti rinkitės A - vidutinio brėžio plunksną su burbuliuku gale, kuris neleidžia plunksnai išsiskirti ir nebraižo lapo. Vėliau galite rinkti B tipo - vidutinio brėžio plunksną arba F tipo - plono brėžio, jei vaiko rašysena smulki. Taip pat pradinukams rinkdami atkreipkite dėmesį ar suėmimo zona yra ergonomiška ir neslystanti. Taip pat didelis privalumas, jei plunksnakotis turi langelį rašalo kapsulei stebėti.
Visus plunksnakočius, tiksiančius pradinukams rasite čia: https://lapute.lt/85-i-mokykla?q=Tipas-Ra%C5%A1ikliai
Išpardavimas (43).png
SĄSIUVINIAI

DDažnai sąsiuviniai pasirenkami pagal viršelį, t.y. kuris gražesnis, tačiau ypatingai pirmokams rekomenduojame rinktis storesnio popieriaus sąsiuvinius - bent 80 g/m. Pradinukai dar nebūna įgudę rašyti ir dažnai spaudžia plunksną, todėl plonesni popierių suplėšo, taip pat dažnai rašalas persigeria per plonus lapus.
Sąsiuvinius pirmokams rasite čia: sąsiuviniai.
Išpardavimas (44).png
PIEŠTUKAI, FLOMASTERIAI
Tiek pieštukus, tiek flomasterius rinkitės aukštesnė kokybės, ryškių spalvų. Vaikui bus žymiai maloniau piešti geromis priemonėmis. Be to, mažieji dažnai spaudžia piešimo priemones, todėl nekokybiškų flomasterių šerdeles suspaudžia, o pieštukų nulaužia. Ypatingai atkreipkite dėmesį į pieštukus, jais pradinukais paprastai daugiausiai skatinami piešti.
Visus mūsų pieštukus ir flomasterius rasite čia: https://lapute.lt/85-i-mokykla?q=Kaina-%E2%82%AC-2-25/Tipas-Flomasteriai%5C/markeriai-Pie%C5%A1tukai/Prek%C4%97s+%C5%BEenklas-Pelikan-Stabilo

KITOS PRIEMONĖS
Na, ir keli patarimai žemiau apie kitas priemones: penalą, popierių, dažus, žirkles ir drožtuką.
Na, o visą mūsų asortimentą mokyklai rasite čia: https://lapute.lt/85-i-mokykla


Sėkmės moksluose! :)

 
Kategorija: Patarimai

Naujausi įrašai