Iš viso įvertinimų
1156Vidutinis įvertinimas
Visi atsiliepimai
Tikras išgelbėjimas, kai reikia padaryt valgyt, bet nesinori vaiko į gultuką guldyt. Smagūs žaisliukai, naudoja dar ir 6 mėn, tik, aišku, jau nukabintus. Kokybiškas. Tik nepatiko, kad kai lankus norint nuimti, išsiima ir kilimėlio apvadas- lieka minkštas kilimukas. Tokiu atveju, jeigu kūdikis jau sukinėjasi, vartosi, kilimukas susigarankšliuoja. Apart to- geras kilimėlis.
Graži knygelė
Graži knygelė, bet galėtų būti visa pasaka pilnai nuo pradžios iki pabaigos.
Graži knygelė
Graži knygelė, bet galėtų būti visa pasaka pilnai nuo pradžios iki pabaigos.
Graži knygelė
Graži knygelė, bet galėtų būti visa pasaka pilnai nuo pradžios iki pabaigos.
Kelnės
Už dizainą 10 balų. Labai gražios, mergaitiškos. Tačiau kaip ropojimui sakyčiau plonokos, norėtus storesnių. Bent keliukai galėtų būti paminkštinti.



