Prekių sąrašas pagal prekės ženklą KOSMOS

Aktyvūs filtrai

KOSMOS kūrybinis rinkinys "Creatto Moonlight Elephant"

Kaina 9,90 €
KOSMOS kūrybinis rinkinys "Creatto Moonlight Elephant". Creatto yra paprasta, tačiau įvairiapusė statymo sistema, sudaryta iš vos kelių pagrindinių komponentų, kurie gali būti sujungti vienas su kitu į nesuskaičiuojamą daugybę 3D kūrinių. Patvarios ir lanksčios  plastikinės dalys susijungia greitai ir paprastai, todėl tinka tiek mažiau, tiek daugiau įgudusiems statytojams. O geriausia tai, jog nereikia jokių papildomų detalių ar technikos! Kiekviename Creatto rinkinyje yra vizualios, išsamios instrukcijos, pagal kurias galite sukurti keturias skirtingas konfigūracijas, tačiau galimybes apriboja tik Jūsų vaizduotė, tad pasitelkę ją galėsite sukurti galybę skirtingų kūrinių. Pridėkite spalvotas LED šviesos grandinėles ir apšvieskite savo kūrinius nepaprasta šviesa! Tokiu būdu sukursite savo naktinę lempelę, kuri papuoš mažylio kambarį. Šalia pramoginės vertės, šis rinkinys taip pat skatina kūrybingumą, ekspresyvumą ir individualumą, vysto smulkiosios motorikos įgūdžius. Rinkinyje rasite: 40 Creatto detalių, 20-ies LED lempučių girliandą, instrukcijas kaip sudėti dramblį, kengūrą, žibintą bei lapę. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 6 m. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti . GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS KIDS FIRST mokslinis rinkinys Robot Pet Shop

Kaina 29,90 €
KOSMOS KIDS FIRST mokslinis rinkinys Robot Pet Shop. Sukonstruokite aštuonis žavingus, motorizuotus gyvūnėlius-robotukus su šiuo įžanginiu mechaninės inžinerijos rinkiniu vaikams nuo penkerių metų. Gražiai iliustruota, 32 puslapių istorijų knygelė koncentruojasi  į Omegų - inžinierių ir kūrėjų šeimynos - nuotykius. Ši istorija kviečia personažus apsilankyti robotukų-naminių gyvūnėlių parduotuvėje, kurioje jie sutinka pačių įvairiausių mielų naminių gyvūnėlių-robotukų, tokių kaip pelėda, prancūzų buldogas, tinginys, panda, chameleonas, katė, vėžliukas ir triušiukas. Sekdami istorija vaikai gali sukonstruoti šių robotukų modelius ir jais eksperimentuoti bei pamatyti, kiek kiekvienam iš jų sukonstruoti reikalinga baterija varomo motoro ir mechaninių dalių tam, kad galėtų judėti skirtingomis kryptimis. Didelės plastikinės statymo detalės padeda mažoms rankutėms patogiai konstruoti modelius. Robot Pet Shop - tai įtraukiantis ir įdomus būdas mokytis paprastų inžinerijos sąvokų, suteikiančių pagrindą stipriems, su STEM įgūdžiais susijusiems, gebėjimams ir suvokimui jau nuo ankstyvo amžiaus. Modelių konstravimas ir eksperimentavimas vysto smulkiuosius motorikos įgūdžius, mechaninės inžinerijos, erdvinio suvokimo, aiškinimo bei sąvokų vystymo gebėjimus. DĖMESIO: reikalingos 2 AA šarminės 1,5 V baterijos (nepridedamos), elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9030-varta-elementai-aa-4906-4-vnt.html Produktas paženklintas CE ženklu. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti . GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

Kosmos dirbtinio intelekto robotas KAI

Kaina 99,95 €
Kosmos dirbtinio intelekto robotas KAI. Susipažinkite su naujos kartos robotu - KAI, tai dirbtinio intelekto pagrindu besimokantis robotukas. Šis protingas, besimokantis, šešiakojis robotas gali reaguoti į jūsų judesius ir garsus per mašininį mokymąsi. Šis mokymasis leidžia kompiuteriui KAI atpažinti modelius, mokytis ir prognozuoti - tai svarbus dirbtinio intelekto aspektas. Naudodami programėlę, kamerą ir mikrofoną savo išmaniąjame įrenginyje, įrašykite gestus ir garsus, priskirdami juos penkioms KAI funkcijoms: eiti į priekį ir atgal, sukti į kairę ir į dešinę, bei sustoti. Dirbtinis intelektas išmoks atpažinti kiekvieną gestą ar garsą, net jei jie skirsis smulkiomis detalėmis. Kuo daugiau duomenų surinksite, t.y. kuo daugiau dirbsite su KAI, tuo geriau dirbtinis intelektas veiks. Mechanine prasme KAI yra įspūdingas robotas, galintis vaikščioti šešiomis kojomis ir sukti viršutinę kūno dalį net 360 laipsnių. Jis turi 25 raudonų LED lempučių ekraną, todėl galite jį užprogramuoti, kad rodytų skirtingas išraiškas ar trumpas frazes. Naudokite surinktus duomenis, kad sukurtumėte dirbtinio intelekto modelį programėlės mokymo ekrane. Čia dirbtinis intelektas paims jūsų duomenis ir atpažins juose esančius modelius. Mokymosi kreivė parodys, kaip tiksliai dirbtinis intelektas mokosi, o slankikliais galėsite reguliuoti kiek kartų jis analizuos duomenis ir kaip greitai vyks mokymas, siekiant gauti geresnius rezultatus. Dirbtinio intelekto modelį galite patikrinti ir žaidimo režimu - galėsite valdyti KAI nuotoliniu būdu. Tiesiog atlikite tuos pačius gestus ar garsus, kuriuos atlikote renkant duomenis, ir jūsų robotas atliks priskirtą funkciją! KAI taip pat galite valdyti nuotoliniu būdu atlikti paprastoms funkcijoms, pavyzdžiui, nukreipti jį norima kryptimi. 64 puslapių vadove anglų kalba rasite iliustruotas montavimo ir programavimo instrukcijas, skaitysite dirbtinio intelekto ir robotikos pamokas, bei įsitrauksite į linksmą, komikso stiliumi parašytą istoriją, pristatančią KAI gyvenimą. Programėlė veikia planšetiniuose kompiuteriuose arba su iOS ar Android. Prašome patikrinti programos suderinamumą su Jūsų įrenginio operacine sistema. KAI robotui reikalingos 4 AAA tipo baterijos, rinkinyje nėra, elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9031-varta-elementai-aaa-4903-4-vnt-4008496559749.html . Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams 10 metų. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Smulkios detalės. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS mokslinis konstruktorius RC mašinos

Kaina 89,90 €
KOSMOS mokslinis konstruktorius RC mašinos. Sukonstruok savo norimą mašiną ir valdyk ją pulteliu. Šešių mygtukų infraraudonųjų spindulių nuotolinis pultelis leidžia valdyti tris skirtingas mašinas vienu metu,  judinant juos į priekį ar atgal su lengvai aktyvuojamais lietimo sensoriais. Surink dešimt modelių, kurie atskleis dešimt skirtingų motorų naudojimo būdų skirtingose konstrukcijose, kaip: buldozeris, automobilis, triratis, kranas, bolidas ar net robotinė ranka. Rinkdamas modelius pagal instrukcijas, pažinsi konstravimo ir veikimo bei valdymo principus, kurie vėliau tau leis savo norimus modelius. DĖMESIO: reikalingos 5 AA šarminės 1,5 V baterijos (nepridedamos), elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9030-varta-elementai-aa-4906-4-vnt.html Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 m. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS mokslinis rinkinys Solar Powered Rovers

Kaina 21,90 €
Sukurkite ir sukonstruokite įvairius mechanizmus ir stebėkite kaip jie juda be jokių elementų - tik nuo saulės energijos. Su šiuo rinkiniu, galite sukonstruoti penkis  motorizuotus modelius. Pastatykite trijų tipų saulės mašinas, saulės ventiliatorių ir saulės roboto modelį. Atlikite mokslinius eksperimentus su kiekvienu modeliu norėdami išmokti apie pavarų santykius, saulės elementus ir kita. Ypač lengvos medžiagos, tokios kaip tvirti bambukiniai strypeliai, plastikinės pavaros ir galingas saulės elementas padaro modelius itin funkcionalius, greitus ir patvarius. Modulinė krumpliaračių sistema leidžia testuoti tris skirtingus pavarų santykius. Tai - idealus pasirinkimas modelių statymo entuziastams, ieškantiems rinkinių, kuriuos galima ne tik surinkti, bet ir eksperimentuoti su sukurtais modeliais ir tokiu būdu išmokti šio to naujo. Rinkinys yra apdovanotas 2020 Parents’ Choice apdovanojimu. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 m. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Smulkios detalės. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS KODAVIMO ir ROBOTIKOS rinkinys

Kaina 133,95 €
Susipažinkite su Semu. Šis be galo mielas, mažas žemės riešutų sviesto ir želė sumuštinis iš tikrųjų yra robotas, kuris linksmai ir įdomiai moko paskutiniųjų darželio ir pirmųjų mokyklos klasių vaikus kodavimo principų ir įgūdžių.   Šiam robotui programuoti nereikia planšetinio kompiuterio, išmaniojo telefono ar kompiuterio: programos sukuriamos tiesiog sudėliojant teisingą kodų kortelių seką. Robotui važiuojant per kodų korteles, roboto apačioje esantis OID optinis skaitytuvas po vieną nuskaito kodų korteles ir paleidžia atitinkamą programą. Sudėjus korteles tiesiog uždėkite robotą ant tinkleliu išdėstytų žemėlapio kortelių, o robotas paleis programą. Galite užprogramuoti robotą judėti skirtingomis kryptimis, aktyvuoti papildomus mechanizmus: įžiebti LED lempą, leisti įvairius garsus ir reaguoti į skirtingas funkcijų korteles. Speciali struktūra leidžia sukurti paprastus robotikos kūrinius su rankomis ar kitomis judančiomis dalimis, reaguojančiomis į programoje numatytas instrukcijas. Pasitelkdamas visą seriją konstravimo ir kodavimo pamokų, šis roboto rinkinys taip pat moko fizinės inžinerijos ir problemų sprendimo įgūdžių. Visos 30 pamokų yra suderintos su kompiuterių mokslo mokymo standartais, kuriuos sukūrė Kompiuterių mokslų mokytojų asociacija (CSTA) ir Tarptautinė technologijų draugija (ISTE), taip pat Code.org kursų tinklalapis. Pamokos skirtingų sudėtingumų, todėl šis rinkinys tinkamas tiek visai mažiems, vos ketverių metų vaikams, prižiūrimiems ir padedamiems tėvelių, tiek vyresniems, aštuonerių metų vaikams. Pamokos apima šias šešias pagrindines programavimo sritis: sekos nustatymus, ciklus, įvykius, sąlygos sakinius, funkcijas ir kintamuosius. Be Semo yra dar penkios istorijos, kurių kiekviena pateikia modelių kūrimo ir kodavimo iššūkių bei su tuo susijusių pamokų: pelė juda per labirintą, norėdama surasti sūrį; pingvinas klajoja aplink zoologijos sodą; futbolininkas nuspiria kamuolį į tikslą; gaisrinės automobilis užgesina ugnį; gamyklos robotas atlieka užduotis gamykloje. Spalvingai iliustruotas instrukcijų vadovas tarsi gidas veda mažuosius per kodavimo pamokas ir padeda surinkti įvairius modelius. DĖMESIO: reikalingos 3 AA šarminės 1,5 V baterijos (nepridedamos), elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9030-varta-elementai-aa-4906-4-vnt.html Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams 4-8 m. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Smulkios detalės. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS KIDS FIRST mokslinis rinkinys Robot Safari

Kaina 29,90 €
KOSMOS KIDS FIRST mokslinis rinkinys Robot Safari. Sukonstruokite aštuonis žavingus, motorizuotus gyvūnėlius-robotukus su šiuo įžanginiu mechaninės inžinerijos rinkiniu. Gražiai iliustruota, 32 puslapių istorijų knygelė koncentruojasi į Omegų - inžinierių  ir kūrėjų šeimynos - nuotykius. Kai Remus, šeimos robotukas-meškiukas, atsiskiria nuo likusios šeimos dalies, jis patenka į linksmybių kupinus safario nuotykius. Kelyje Remus sutinka aštuonis skirtingus gyvūnėlius-robotukus iš viso pasaulio: Baltąją mešką, katę, narvalą, krabą, lapę, mažą lamą, vienaragį ir jūrinę ūdrą. Sekdami istorija vaikai gali sukonstruoti šių robotukų modelius ir jais eksperimentuoti bei pamatyti, kiek kiekvienam iš jų sukonstruoti reikalinga baterija varomo motoro ir mechaninių dalių tam, kad galėtų judėti skirtingomis kryptimis. Didelės plastikinės statymo detalės padeda mažoms rankutėms patogiai konstruoti modelius. Robot Safari - tai įtraukiantis ir įdomus būdas mokytis paprastų inžinerijos sąvokų, suteikiančių pagrindą stipriems, su STEM įgūdžiais susijusiais, gebėjimams ir suvokimui jau nuo ankstyvo amžiaus. Modelių konstravimas ir eksperimentavimas vysto smulkiuosius motorikos įgūdžius, mechaninės inžinerijos, erdvinio suvokimo, aiškinimo bei sąvokų vystymo gebėjimus. DĖMESIO: reikalingos 2 AA šarminės 1,5 V baterijos (nepridedamos), elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9030-varta-elementai-aa-4906-4-vnt.html Produktas paženklintas CE ženklu. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti . Rekomenduojama vaikams nuo 5 m. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KIDS FIRST mokslinis rinkinys Automobile Engineer

Kaina 39,95 €
KIDS FIRST mokslinis rinkinys Automobile Engineer. Skaitykite smagią istoriją apie vaikus ir kurkite nesudėtingus, bet nepaprastus automobilių modelius, su kuriais susiduria jų herojai keliaudami į prekybos centrą su savo tėčiu. Šioje kelionėje vaikai kuria  įvairias transporto priemones, padedančias jų miesto gyventojams išspręsti problemas ir atlikti užduotis. Sukursite net 10 skirtingų modelių. Detalės yra itin didelės, tad vaikams bus nesunku jungti detales kartu, o sukonstruoti objektai bus dideli ir įspūdingi. Šis mokslo rinkinys padeda ugdyti smulkiosios motorikos įgūdžius, stiprius STEM srities įgūdžius, vizualinės erdvės suvokimo įgūdžius. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams 3-6 m. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

Inžinerinis konstruktorius REBOTZ Pogo

Kaina 11,00 €
Inžinerinis konstruktorius REBOTZ Pogo. Šį šokinėjantį robotuką sukonstruosi iš seno sniego motociklo vikšrų, vaflių kepimo plokščių ir guminių juostų. Ar pavyks sukonstruoti jį taip, kad jis tinkamai vaikščiotų? Trūksta iššūkių? Tuomet galite surinkti visus Rebotz robutokus ir jų detales sujungti į vieną! Robotukas turi elektrinį modulį, kuriam reikalingi elementai 3 x 1,5 volto LR03 tipo baterijos (AAA, Micro), nepridedami, elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9031-varta-elementai-aaa-4903-4-vnt-4008496559749.html . Išmatavimai: 10.16 x 10.16 x 9.65 cm. Robotukas sudarytas iš 13 detalių. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

Inžinerinis konstruktorius REBOTZ Halfpipe

Kaina 11,00 €
Inžinerinis konstruktorius REBOTZ Halfpipe. Šis mielas, ropojantis robotukas eina paviršiumi pasiremdamas senu skėčiu ir šluota. Ar pavyks sukonstruoti jį taip, kad jis tinkamai vaikščiotų? Trūksta iššūkių? Tuomet galite surinkti visus Rebotz robutokus ir jų detales sujungti į vieną! Robotukas turi elektrinį modulį, kuriam reikalingi elementai 3 x 1,5 volto LR03 tipo baterijos (AAA, Micro), nepridedami, elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9031-varta-elementai-aaa-4903-4-vnt-4008496559749.html . Išmatavimai: 10.16 x 10.16 x 9.65 cm. Robotukas sudarytas iš 13 detalių. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

Inžinerinis konstruktorius REBOTZ Knox

Kaina 11,00 €
Inžinerinis konstruktorius REBOTZ Knox. Šis mielas, ropojantis robotukas ant senos raketės ir plaktuko eina paviršiumi. Ar pavyks sukonstruoti jį taip, kad jis tinkamai vaikščiotų? Trūksta iššūkių? Tuomet galite surinkti visus Rebotz robutokus ir jų detales sujungti į vieną! Robotukas turi elektrinį modulį, kuriam reikalingi elementai 3 x 1,5 volto LR03 tipo baterijos (AAA, Micro), nepridedami, elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9031-varta-elementai-aaa-4903-4-vnt-4008496559749.html . Išmatavimai: 10.16 x 10.16 x 9.65 cm. Robotukas sudarytas iš 13 detalių. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

Inžinerinis konstruktorius REBOTZ Scootz

Kaina 11,00 €
Inžinerinis konstruktorius Rebotz Scootz. Šis mielas, ropojantis robotukas ant dviejų seno piratų laivo rato pusių, rieda paviršiumi, pasiremdamas sniego slide. Ar pavyks sukonstruoti jį taip, kad jis tinkamai vaikščiotų? Trūksta iššūkių? Tuomet galite surinkti visus Rebotz robutokus ir jų detales sujungti į vieną! Robotukas turi elektrinį modulį, kuriam reikalingi elementai 3 x 1,5 volto LR03 tipo baterijos (AAA, Micro), nepridedami, elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9031-varta-elementai-aaa-4903-4-vnt-4008496559749.html . Išmatavimai: 10.16 x 10.16 x 9.65 cm. Robotukas sudarytas iš 12 detalių. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS mokslinis rinkinys Cheminė stotis

Kaina 39,90 €
KOSMOS mokslinis rinkinys Cheminė stotis. Griebkite savo menzūrėles ir mėgintuvėlius ir ženkite į savo ypatingą laboratorinę stotį bei atlikite ne vieną jaudinantį cheminį eksperimentą. Pamatykite, kokia smagi gali būti chemija atliekant šnypščiančius, burbuliuojančius, spalvingus, o kartais ir gličius eksperimentus. Šis šaunus laboratorinis rinkinys turi daugybę skirtingų indelių ir laboratorinės įrangos detalių, tad vaikai gali įsijausti į tikro chemiko rolę atlikdami tikrus, bet visiškai saugius eksperimentus. Kiekvienas eksperimentas turi aiškiai suprantamus, konkrečius paaiškinimus apie tai, kas vyksta, ir kodėl tai yra svarbu bei kur atliekamas chemines reakcijas galime pamatyti savo kasdieniame gyvenime. Instrukciją lietuvių kalba pateiksime PDF formatu (galite rasti žemiau esančioje skiltyje "Priedai"). Rinkinyje: 57 detalės bei iliustruota knygelė (EN). Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

Galvosūkis Ubongo: The Brain to Go

Kaina 17,90 €
Galvosūkis Ubongo: The Brain to Go. Remiantis originaliu populiariausiu stalo žaidimu Ubongo, šiame kompaktiškame, lengvame galvosūkių žaidime pagrindinis tikslas - sudėti skirtingas formas yra atitinkamą rėmelį.  Šioje mažoje dėžutėje telpa net 200 penkių skirtingų lygių užduočių! Galvosūkis itin patogioje ir kompaktiškoje dėžutėje, todėl patogu imti į kelionę, įsimetant į kuprinę. Lavinamas strateginis mąstymas, erdvinis suvokimas, greitas mąstymas, problemų sprendimo įgūdžiai. Dydis: 3,6 x 9,7 x 14 cm. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 m. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS mokslinis rinkinys Varikliai ir generatoriai

Kaina 33,90 €
KOSMOS mokslinis rinkinys Varikliai ir generatoriai. Nesuskaičiuojama daugybė įrenginių, prietaisų ir transporto priemonių kasdien naudoja įvairiausius elektrinius variklius ir generatorius. Jie yra esminė technologija mūsų moderniame pasaulyje. Bet ar žinai kaip gi jie veikia? Naudodamiesi šiuo rinkiniu galite atlikti 25 eksperimentus ir išmokti, kaip elektrinis motoras elektrą paverčia judėjimu ir kaip elektros generatorius padaro priešingą veiksmą - paverčia judėjimą elektra. Elektrinis variklis sukurtas iš skaidraus plastiko tam, kad galėtumėte stebėti, kaip veikia viduje esantys komponentai. 1. Nustatykite variklį veikti naudojant baterijos teikiamą energiją ir supraskite, kaip ja naudodamasis variklis veikia. 2. Tuomet perkonfigūruokite prietaisą dirbti priešingu būdu kaip rankena valdomam elektros generatoriui. 3. Eksperimentuokite su magnetais norėdami suprasti magnetizmo galią ir kaip magnetiniai laukai yra susiję su elektros srove. 4. Pastatykite paprastas grandines, sudarytas iš variklio arba generatoriaus, laidų ir elektros lemputės bei supraskite elektros tekėjimo principus. 5. Sužinokite daugiau apie dantračius ir pavaras ir tai, kaip jie veikia tam, jog galėtų efektyviai konvertuoti kinetinę energiją į elektros energiją ir atvirkščiai. Spalvotas, 48 puslapių vadovas pateikia išsamias, eksperimentus atlikti padedančias instrukcijas. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 m. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS STEM priemonė Šviečiantis plazmos rutulys

Kaina 32,90 €
KOSMOS STEM priemonė Šviečiantis plazmos rutulys. Plazminis rutulys sukuria nepakartojamą vaizdą - tarsi iš jūsų pirštų galiukų sklistų žaibai. Plazma yra ketvirtoji materijos būsena. Nei kietos, nei skystos, nei dujinės – tai itin įkrautos jonizuotos dujos, randamos kiekvienoje žvaigždėje. Plazmos rutulys veikia siųsdamas aukštos įtampos kintamąją srovę iš Tesla ritės, esančios jo šerdyje, per tauriąsias dujas į vidinį stiklo sferos paviršių. Išbėgę elektronai sferoje užsidega inertinėmis dujomis ir sukuria nuostabius efektus. Naudodami šį neįtikėtiną prietaisą galite matyti elektrą delne. Prie Plazmos rutulio pridėtas gidas anglų kalba, kuriuo sekdami galėsite atlikti net 5 eksperimentus! Plazmos rutulį galima laikyti ant lygių paviršių arba pakabinti ant sienos. Veikia per USB-C laidą arba baterijų pagalba (baterijos nepridedamos). Plazma rutulys ne tik rimta STEM priemonė, bet kartu ir žaisminga. Pasirinkus atitinkamą režimą, galėsite stebėti, kaip plazmos žaibai šoka pagal jūsų mėgstamą dainą. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 14 metų. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS žmogaus kūno anatomijos modelis

Kaina 36,90 €
KOSMOS žmogaus kūno anatomijos modelis. Šis anatomijos modelis leis jauniesiems tyrinėtojams pažinti žmogų ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Tarsi dėlionę dėliodamas žmogaus (vyro) modelį vaikas susipažįsta su žmogaus organizmo sandara bei geriau supranta kokias funkcijas atlieka ir kaip veikia organai. Tai gali būti pirmasis prisilietimas prie biologijos mokslo jaunajam mokslininkui. Žmogaus anatomijos modelis 1:6. Torso dydis: 19,5 cm. Rinkinyje: 37 išorinės ir vidinės žmogaus kūno dalys su stovu bei iliustruota knygelė (EN). Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS teleskopas

Kaina 25,90 €
KOSMOS teleskopas. Šis pradedantiesiems tinkamas teleskopas turi 12 kartų didinančią optiką ir paminkštintą akies lęšio dangtelį Jūsų patogumui ir komfortui. Jaunieji tyrėjai turi galimybę naktį žiūrėti į žvaigždes, stebėti  laukinę gamtą arba tapti jūroje plaukiojančiais piratais. Kaip ir kiti Thames and Kosmos rinkiniai, taip ir šis aukštos kokybės rinkinys užtikrina mokslinių žinių ir smagumo balansą Parents’ Choice ©2020 Parents’ Choice recommended. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 6 m. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS projektorius Planetarium

Kaina 34,94 €
KOSMOS projektorius Planetarium. Ar norėtumėte matyti žvaigždėtą dangų bet kur ir bet kada? Apšvieskite savo kambario sienas žvaigždėtu dangumi ar dangaus kūnais. Projektorių Planetarium sudaro du projektoriai viename. Pirmasis yra besisukantis žvaigždžių kupolas, kuriame rodomi astronomiškai tikslūs žvaigždžių žemėlapiai. Įtraukti  ir šiaurinio, ir pietinio pusrutulio žvaigždžių žemėlapiai. Na, o antrasis projektorius rodo su kosmosu susijusius vaizdus, įskaitant visas aštuonias planetas, aštuonis žmogaus sukurtus kosminius objektus, pavyzdžiui, raketas ir palydovus, ir aštuonis ekstragalaktikos reiškinius, pavyzdžiui, miglas ir galaktikas. Tai puiki STEM priemonė ir nepaprasta dovana besidomintiems arba norintiems sužinoti daugiau apie kosmosą. Arba tiems, kurie tiesiog nori kiekvieną vakarą svajoti po žvaigždėtu dangumi. Projektorius turi naktinį režimą, t.y. automatinis išsijungimas po 15, 30 ar 60 minučių. Projektorius gali būti statomas ant paviršiaus arba kabinamas ant sienos. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS kūrybinis rinkinys Creatto Sea Life

Kaina 9,90 €
KOSMOS kūrybinis rinkinys Creatto Sea Life. Creatto yra paprasta, tačiau įvairiapusė statymo sistema, sudaryta iš vos kelių pagrindinių komponentų, kurie gali būti sujungti vienas su kitu į nesuskaičiuojamą daugybę 3D kūrinių. Patvarios ir lanksčios  plastikinės dalys susijungia greitai ir paprastai, todėl tinka tiek mažiau, tiek daugiau įgudusiems statytojams. O geriausia tai, jog nereikia jokių papildomų detalių ar technikos! Kiekviename Creatto rinkinyje yra vizualios, išsamios instrukcijos, pagal kurias galite sukurti keturias skirtingas konfigūracijas, tačiau galimybes apriboja tik Jūsų vaizduotė, tad pasitelkę ją galėsite sukurti galybę skirtingų kūrinių. Pridėkite spalvotas LED šviesos grandinėles ir apšvieskite savo kūrinius nepaprasta šviesa! Tokiu būdu sukursite savo naktinę lempelę, kuri papuoš mažylio kambarį. Šalia pramoginės vertės, šis rinkinys taip pat skatina kūrybingumą, ekspresyvumą ir individualumą, vysto smulkiosios motorikos įgūdžius. Rinkinyje rasite: 40 Creatto detalių, 20-ies LED lempučių girliandą, instrukcijas kaip sudėti 4 jūros gyventojus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS stalo žaidimas Brain Waves The Wise Whale

Kaina 14,90 €
KOSMOS stalo žaidimas Brain Waves The Wise Whale. Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} Brainwaves: The Wise Whale žaidime žaidėjai turi atsiminti tiek spalvą, tiek jūros gyvūnus pavaizduotus ant išdėliotų kortelių prieš jas užverčiant. Užvertus kortas kiekvienas žaidėjas traukia po naują kortelę ir bando prisiminti kuri kortelė sutapo spalva arba gyvūnu. Tad pasiruoškite ištreniruoti savo atmintį šiame greitame ir įtraukiančiame žaidime tiek vaikams, tiek suaugusiems. Žaidimas sukurtas drauge su neuromokslininkais. Rinkinyje: 49 kortelės, kauliukas, užrašinė ir taisyklės (EN). Žaidimo trukmė: apie 15 min. Žaidėjų skaičius: 1-4. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS mokslinis rinkinys Elektros grandinės

Kaina 36,90 €
KOSMOS mokslinis rinkinys Elektros grandinės. Tyrinėkite elektros energiją smagiai ir praktiškai sukonstruodami net 20 elektros grandinių ir motorizuotų prietaisų. Atlikdami įvairius eksperimentus suprasite, kaip veikia elektros srovė, kokie jai reikalingi komponentai ir ko reikia, kad kiekvienoje elektros grandinėje galėtumėte uždegti LED lemputę ar užkurti mašinos variklį! Moderni jungimo sistema leidžia visas detales lengvai jungti viena su kita, o prireikus - lengvai išardyti ir konstruoti kitą įdomų elektros eksperimentą! Rinkinyje: 64 bei iliustruota knygelė (EN). Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS mokslinis rinkinys Saulės sistema

Kaina 36,90 €
KOSMOS mokslinis rinkinys Saulės sistema. Pamatykite saulės sistemą judesyje! Patys sukonstruokite mechaninį saulės sistemos modelį, susidedantį iš saulės ir 8 planetų. Tada mostelėkite ranka ir stebėkite, kaip planetos sukasi aplink saulę. Konstruodami susipažinsite kaip veikia krumpliaračių ir prisukamasis mechanizmas. Įvardinkite ir apibūdinkite kiekvieną planetą – kokių ji spalvų, kokio dydžio, kiek nutolusi nuo saulės bei mokykitės kitus įdomius faktus apie saulės sistemą. Modelis veikia mechaniniu būdu, tad jam nereikalingi elementai. Šis rinkinys puikiai tiks mažiesiems planetologams ir pravers ugdymo įstaigoms, norinčioms vizualiai perteikti mokymosi medžiagą apie planetas. Beje, jeigu būtų atrasta devintoji paslaptingoji planeta, modelyje palikta papildoma anga jai! Rinkinyje: 59 bei iliustruota knygelė (EN). Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS mokslinis rinkinys Magnetų magija

Kaina 18,90 €
Eksperimentuokite su mistiškomis jėgomis, kurios nematomai veikia ir turi stebinantį poveikį. Išmokite, kaip sukonstruoti kompasą ir sužinokite, kur yra magnetiniai poliai. Su daugybe magnetinių žaidimų,  “Magnetų magija” yra puikus rinkinys smagiam ir turiningam laisvalaikiui. Šiame rinkinyje rasite magnetus, skaitiklius, sferas ir kitus komponentus bei instrukcijų gidą (anglų kalba), kuris padės atlikti įvairiausius eksperimentinius triukus su magnetais. Tai lavinamieji ir edukaciniai žaidimai, kurių metu mažieji tyrinėtojai atras magnetų jėgas ir susipažins su pagrindiniais jų veikimo principais. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams 8-12 m. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS mokslinis rinkinys Oro ir vandens mašinos

Kaina 47,90 €
KOSMOS mokslinis rinkinys Oro ir vandens mašinos. Konstruok mašinų modeliukus, varomus oro ir vandens spaudimu ir taip smagiai mokykis fizikos! Šis išskirtinis rinkinys leidžia pagaminti dvi skirtingas sistemas: vandens srove ir hydro-pneumo (vandens  ir oro spaudimo energija) varomas mašinas ir sukonstruoti net 15 skirtingų modeliukų. Išsami instrukcijų knyga anglų kalba padės ne tik sukonstruoti mašinas, bet ir suprasti kaip jos veikia. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 m. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

Kosmos inžinerinis-mokslinis rinkinys Gravitaciniai vabalai

Kaina 19,90 €
Kosmos inžinerinis-mokslinis rinkinys Gravitaciniai vabalai. Lipam aukštyn! Sukurkite galingą robotą-vabalą, kuris nepaklūsdamas gravitacijai, lengvai ropoja langu aukštyn, žemyn ir aplink. Ši motorizuota, daugiakojė mašina naudoja išradingą siurbtukų sistemą, kuri  leidžia jai judėti lygiais vertikaliais paviršiais, tokiais kaip langas ar kitos blizgios plokštės. Rinkdami robotą susipažinsite su jo vidiniais mechanizmais, įskaitant krumpliaračius ir elektros grandinę su varikliu, akumuliatoriumi ir jungikliu. Eksperimentuokite, kad sužinotumėte, kokio tipo paviršius gravitacinis vabalas gali įveikti lengviausiai. Skaitykite, kaip veikia siurbtukai ir kaip šis robotas juda. Šis rinkinys prikelia gyvenimui inžineriją ir fiziką, kadangi demonstruoja oro slėgio galią praktiškai. Puikus inžinerinis-mokslinis rinkinys mažiesiems inžinieriams Reikalingi 1x1,5 V LR03 (AAA) elementai (rinkinyje nėra). Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 m. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

Kosmos mokslinis-inžinerinis rinkinys Visureigiai

Kaina 28,90 €
Kosmos mokslinis-inžinerinis rinkinys Visureigiai. Pastatykite dešimt pašėlusių visureigių ir kitų mašinų, o tuo pačiu išmokite apie diržais varomus mechanizmus ir ratus. Sukonstruokite dykūmų lenktyninę mašiną, keturratį, konvejerį, juostinį pjūklą ir kitus. Baterija varomas motoras aprūpins energija bet kurį Jūsų sukonstruotą mechanizmą! 40 puslapių vartotojo vadovas su detaliomis iliustruotomis instrukcijomis padeda sukurti dešimt nepaprastų modelių ir supažindina su pagrindiniais dėsniais. Rinkinyje rasite 118 elementų. Reikalingi 2x1,5 V LR6 (AA) elementai (rinkinyje nėra), elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9030-varta-elementai-aa-4906-4-vnt-4008496559435.html; . Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 m. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS inžinerinis-mokslinis rinkinys Funkcionalūs mechanizmai

Kaina 18,90 €
KOSMOS inžinerinis-mokslinis rinkinys Funkcionalūs mechanizmai Pastatykite penkis smagius mechanizmus ir sužinokite šį tą naujo apie įvairius įrenginius ir transmisijas. Sukurkite sraigtasparnį su rotoriumi, kuris sukasi naudodamas gumine juosta varomą variklį. Pastatykite  rankinį maišytuvą, sukonstruokite raketų paleidimo prietaisą ir kitus nepaprastus mechanizmus. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 m. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti . GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS inžinerinis-mokslinis rinkinys Kinetinės mašinos

Kaina 18,90 €
KOSMOS inžinerinis-mokslinis rinkinys Kinetinės mašinos Sukurkite penkis nepakartojamus mechanizmus ir sužinokite apie jėgos, judesio ir energijos fizikinius dėsnius. Sukonstruokite lenktyninę mašiną, katapultą, motociklo paleidimo mechanizmą, pastatykite balansuojantį  laumžirgį ir vėjarodį, leidžiantį eksperimentuoti su vėjo jėga. 28 puslapių vartotojo vadove anglų kalba pateikiamos detalios iliustruotos instrukcijos, padėsiančios pastatyti ir eksperimentuoti su kiekvienu mechanizmu Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 m. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti . GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS magiškų triukų rinkinys

Kaina 36,90 €
Įženkite į magijos ir burtų pasaulį! Su magiška skrybėle ir pliušiniu triušiuku bei daugiau nei 40 kitų magiškų atributų, vaikai gali išmokti ir atlikti 35 magiškus triukus. Instrukcijų gidas moko daugumos  triukų vos trimis paprastais žingsniais, papildytais spalvingomis iliustracijomis. Pirmiausia, paprastai ir suprantamai paaiškinama, kurių magiškų reikmenų prireiks, tuomet - kaip yra pasiruošiama triukui, o galiausia atskleidžiama, kaip triuką atlikti. Su šiek tiek praktikos, tampa išties paprasta sukurti savo magijos pasirodymą, kupiną smagių ir sėkmingų triukų, kurie tikrai nustebins Jūsų publiką. Ištraukite triušį iš, rodos, tuščios skrybėlės, padarykite, jog kamuoliukas dingtų iš magiško puodelio, atsirastų iš naujo ir net pakeistų spalvą. Padidinkite ir sumažinkite kortas, parodykite, kaip moneta dingsta ir vėl atsiranda stebuklingoje monetų dėžutėje. Priverskite savo burtų lazdelę sklandyti, susilenkti ir padidėti. Atlikite dar daugybę nepakartojamų triukų ir sužavėkite savo publiką nepaprastu magijos pasauliu! Šis rinkinys skirtas vienam magui nuo 6 metų ir daugybei žiūrovų. Skatina miklumą ir pasitikėjimą savimi. Rinkinyje: tvirta skrybėlė, pliušinis triušis, magiški žiedai, magiškas puodelis ir daugybė kitų magiškiems triukams atlikti skirtų reikmenų, instrukcijų vadovas. DĖMESIO: skiltyje PRIEDAI rasite instrukciją lietuvių kalba. Produktas paženklintas CE ženklu. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti . Rekomenduojama vaikams nuo 6 m. GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.

KOSMOS mokslinis rinkinys Solar Mechanics

Kaina 35,90 €
KOSMOS mokslinis rinkinys Solar Mechanics. Sukurkite daugiau nei 20 saulės energiją naudojančių modelių, kad sužinotumėte, kaip saulės elementai energiją perkelia iš saulės spindulių į mechaninę energiją. Atlikite eksperimentus su saulės elementu,  kad sužinotumėte, kaip įtakoja skirtingus įkrovos kampus, skirtingus apšvietimo lygius, skirtingus šviesos šaltinius ir skirtingas galias. Sužinokite apie saulės energiją įdomiai, praktiniu būdu. Šis rinkinys apima unikalų vienetinį saulės variklį, kurį sudaro fotovoltinė ląstelė ir elektrinis variklis, sujungtas viename kompaktiškame vienete. Su šiuo saulės varikliu galite valdyti keliasdešimt elektrinių transporto priemonių ir prietaisų. Sukurkite modelius, įskaitant automobilius, sunkvežimius, lėktuvus, vėjo malūnus, vandens ratus, robotus ir kitas transporto priemones. Pastatų sistema suderinama su visais kitais KOSMOS fizikos ir statybos rinkiniais Rinkinyje yra 60 puslapių iliustruotas vadovas  anglų kalba. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 m. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti . GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.