Vaikiški batai

Vaikiški batai mažoms kojytėms. Sportbačiai berniukams ir mergaitėms, aulinukai, žieminiai batai vaikams ir vaikiškos basutės bei vaikiški guminiai batukai. Vaikiški batai nuo pirmųjų žingsnių (20 dydžio) iki 36 dydžio. Batai vaikams švedų gamintojo Kuling bei portugalų gamintojo Zippy.

Aktyvūs filtrai

ZIPPY mergaitiški aulinukai (25-36)

Bazinė kaina 44,99 € −30% Kaina 31,49 €
ZIPPY mergaitiški aulinukai (25-36). Tamsiai mėlynos spalvos šiek tiek blizgūs aulinukai mergaitėms. Užsegamas užtrauktuku vidinėje pusėje. Vaivorykštės spalvomis blizganti subtili širdutė suteikia batams žavesio ir išskirtinumo. Tekstilinis pamušalas ir odinis vidpadis. Neslystantis padas. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukų puses. Dydis: 25-36. Sudėtis: viršutinis sluoksnis - 100 proc. oda, vidinė dalis - 80 proc. tekstilė ir 20 proc. oda. Vidpadžių išmatavimai: ZIPPY - tai Portugalijos gamintojas, kurio asortimente rasite visko, ko reikia stilingai vaikų aprangai: vaikiški drabužiai, rūbai kūdikiams ir naujagimiams, striukės vaikams ir kūdikiams, vaikiški batai ir t.t. ZIPPY vaikiška apranga yra šiuolaikiška, madinga, bet kartu gamintojas išlaiko vaikystės linskmumą ir spalvas. Mieli rūbai kūdikiams, kurie tiks net ir kaip dovanos palankynoms, elegantiškos suknelės mergaitėms, linksmi megztukai, džemperiai ar marškinėliai berniukams - visa tai tikrai rasite ZIPPY asortimente. Tai kokybiški ir žavūs drabužiai kūdikiams ir vaikams nuo gimimo iki 13/14 metų (paaugliams). GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY mergaitiški sportbačiai (25-36)

Bazinė kaina 32,99 € −40% Kaina 19,79 €
ZIPPY mergaitiški sportbačiai (25-36). Smagūs rožiniai balti laisvalaikio batai mergaitėms su lipukais. Lipukai leis lengvai užsegti ir nusegti batus, tai greitai ir patogiai galės padaryti net ir patys vaikai. Mergaitiški sportbačiai turi kelias subtilias blizgias detales, kurios tikrai sužavės mažąsias damutes ir suteiks batams žavesio. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukų puses. Tinklinis vidus užtikrina didesnį komfortą ir pralaidumą orui. Dydis: 25-36. Vidpadžių išmatavimai: ZIPPY - tai Portugalijos gamintojas, kurio asortimente rasite visko, ko reikia stilingai vaikų aprangai: vaikiški drabužiai, rūbai kūdikiams ir naujagimiams, striukės vaikams ir kūdikiams, vaikiški batai ir t.t. ZIPPY vaikiška apranga yra šiuolaikiška, madinga, bet kartu gamintojas išlaiko vaikystės linskmumą ir spalvas. Mieli rūbai kūdikiams, kurie tiks net ir kaip dovanos palankynoms, elegantiškos suknelės mergaitėms, linksmi megztukai, džemperiai ar marškinėliai berniukams - visa tai tikrai rasite ZIPPY asortimente. Tai kokybiški ir žavūs drabužiai kūdikiams ir vaikams nuo gimimo iki 13/14 metų (paaugliams). GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai vaikams (25-36)

Bazinė kaina 19,99 € −25% Kaina 14,99 €
ZIPPY sportbačiai vaikams (25-36). Smagūs tamsiai mėlyni laisvalaikio batai berniukams su lipukais. Lipukai leis lengvai užsegti ir nusegti batus, tai greitai ir patogiai galės padaryti net ir patys vaikai. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukų puses. Tinklinis vidus užtikrina didesnį komfortą ir pralaidumą orui. Dydis: 25-36. Vidpadžių išmatavimai: ZIPPY - tai Portugalijos gamintojas, kurio asortimente rasite visko, ko reikia stilingai vaikų aprangai: vaikiški drabužiai, rūbai kūdikiams ir naujagimiams, striukės vaikams ir kūdikiams, vaikiški batai ir t.t. ZIPPY vaikiška apranga yra šiuolaikiška, madinga, bet kartu gamintojas išlaiko vaikystės linskmumą ir spalvas. Mieli rūbai kūdikiams, kurie tiks net ir kaip dovanos palankynoms, elegantiškos suknelės mergaitėms, linksmi megztukai, džemperiai ar marškinėliai berniukams - visa tai tikrai rasite ZIPPY asortimente. Tai kokybiški ir žavūs drabužiai kūdikiams ir vaikams nuo gimimo iki 13/14 metų (paaugliams). GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (36)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (36). Smagūs balti laisvalaikio batukai berniukams su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 36. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 22,4 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (35)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (35). Smagūs balti laisvalaikio batukai berniukams su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 35. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 21,7 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (34)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (34). Smagūs balti laisvalaikio batukai berniukams su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 34. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 21 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (33)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (33). Smagūs balti laisvalaikio batukai berniukams su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 33. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 20,4 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (28)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (28). Smagūs balti laisvalaikio batukai berniukams su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 28. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 17,3 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (27)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (27). Smagūs balti laisvalaikio batukai berniukams su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 27. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 16,6 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (25)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (25). Smagūs balti laisvalaikio batukai berniukams su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 25. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 15,4 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (36)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (36). Smagūs balti laisvalaikio batukai mergytėms su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 36. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 22,4 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (35)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (35). Smagūs balti laisvalaikio batukai mergytėms su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 35. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 21,7 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (33)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (33). Smagūs balti laisvalaikio batukai mergytėms su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 33. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 20,4 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (31)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (31). Smagūs balti laisvalaikio batukai mergytėms su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 31. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 19,2 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (30)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (30). Smagūs balti laisvalaikio batukai mergytėms su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 30. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 18,5 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (29)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (29). Smagūs balti laisvalaikio batukai mergytėms su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 29. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 17,9 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (27)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (27). Smagūs balti laisvalaikio batukai mergytėms su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 27. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 16,6 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

ZIPPY sportbačiai (25)

Bazinė kaina 22,99 € −50% Kaina 11,50 €
ZIPPY sportbačiai (25). Smagūs balti laisvalaikio batukai mergytėms su lipukais, todėl bus lengva apsiauti bei pritaikyti prie kojytės. Batukų viduje, vidpadyje yra nupiešti pusrutuliukai, kad aunantis mažyliai galėtų lengvai atskirti batukus. Dydis: 25. Rekomenduojama kojytei, kurios ilgis: 15,4 cm. GAMINTOJAS: ZIPPY, Portugalija.

Kuling basutės (22)

Bazinė kaina 29,99 € −20% Kaina 23,99 €
Kuling basutės (22). Savybės: - uždari pirštukai; - lengvas užsegimas lipukais; - paminkštintas vidpadis; - nelystantis padas; - paviršius - dirbtinė oda. Vidpadis: 20=12 cm; 21=12,8 cm; 22=13,5 cm; 23=14 cm; 24=14,8 cm; 25=15,4 cm; 26=16,1 cm; 27=16,9 cm; 28=17,3 cm. KULING - tai Švedijos ženklas, kuris kuria aprangą ir avalynę aktyviai bei nuotykių kupinai vaikystei. Tai ilgalaikiai, itin kokybiški skandinaviško stiliaus rūbai ir avalynė vaikams. Gamintojas: KULING, Švedija.

Kuling garstyčių spalvos basutės (20)

Bazinė kaina 24,99 € −20% Kaina 19,99 €
Kuling garstyčių spalvos basutės (20). Savybės: - uždari pirštukai; - lengvas užsegimas lipukais; - paminkštintas vidpadis; - nelystantis padas; - paviršius - dirbtinė oda. Vidpadis: 20=12 cm; 21=12,8 cm; 22=13,5 cm; 23=14 cm; 24=14,8 cm; 25=15,4 cm; 26=16,1 cm; 27=16,9 cm; 28=17,3 cm. KULING - tai Švedijos ženklas, kuris kuria aprangą ir avalynę aktyviai bei nuotykių kupinai vaikystei. Tai ilgalaikiai, itin kokybiški skandinaviško stiliaus rūbai ir avalynė vaikams. Gamintojas: KULING, Švedija.

Dovanų kuponas

Kaina 10,00 €
Neišsirenkate? Nežinote, ką mažylis turi ar mėgsta? Dovanų kuponas - puikus sprendimas, kai nenori rizikuoti! :) Dovanų kuponas galios 12 mėn. nuo užsakymo datos www.lapute.lt svetainėje arba fizinėje parduotuvėje (Šv. Jokūbo 12, Druskininkai). D Ė M E S I O: 1. Užsakę norimą kiekį dovanų kuponų (po 10 Eur), pasirinkite atsiėmimą Druskininkuose (nebus skaičiuojamos siuntimo išlaidos), tokiu atveju gausite kuponą PDF formatu savo el.paštu. Jei norite gauti atspausdintą dovanų kuponą, tuomet pasirinkite Jums patogų siuntimo būdą; 2. Dovanų kuponas bus suformuotas vienas su pasirinkta kupono verte, pvz. užsakius 5 vnt. kuponų, gausite vieną 50 Eur vertės kuponą, tačiau jį galėsite panaudoti dalimis per kelis kartus. 3. Gavę apmokėjimą, nurodytu el.paštu atsiųsime Jums dovanų kuponą.

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį