Prekių sąrašas pagal prekės ženklą BenBat

BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino!

BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį.

Aktyvūs filtrai

BenBat pakabinamas žaislas kūdikiams

Kaina 16,49 €
BenBat pakabinamas žaislas kūdikiams. Puikus žaislas kūdikiams, kurį lengvai pritvirtinsite prie vežimėlio, automobilinės kėdutės ar tiesiog lovytės. Lavinamasis žaislas lengvas, kompaktiškas bei turi specialias BenBat skaidres detales, kurios šveičiant saulei sukurią vaikus žavintį šviesos žaismą. Savybės: - patogus tvirtinimas prie vežimėlio, lovytės ar pan.; - gražūs šviesos efektai išgaunami šviečiant saulei dėl specialių skaidrių detalių; - 4 veiklos žaisliukai; - ryškios ir vizualiai stimuliuojančios spalvos; - kompaktiškas dizainas leidžia greitai ir lengvai sulankstyti. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tinka nuo gimimo. Gamintojas: BenBat, JAV.

Benbat automobilinis veidrodis Oly

Kaina 39,95 €
Benbat automobilinis veidrodis Oly. Tai veidrodis, kuris leis Jums vairuojant saugiai stebėti kūdikį bei kartu jį užims. Veidrodis patogiai ir tvirtinamas prie automobilio sėdynės. Veidrodis yra platus, išgaubtas, todėl vairuotojui leidžia aiškiai matyti vaiką. Veidrodyje mažylis taip pat galės matytu smagų besišypsantį veiduką bei girdėti 4 raminančias melodijos ir 4 garso efektus. Oly lengva valdyti pultelio pagalba. Savybės: - veidrodis itin lengvai pritvirtinamas; - didelis veidrodžio diametras bei išgaubta veidrodinė matrica leidžia aiškiai matyti kūdikį vairavimo metu iš skirtingų pusių; - veidrodis valdomas pulteliu; - veidrodis turi besišypsantį ir mirksintį Oly veiduką bei skirtingus garsus; - visuose režimuose veidrodis automatiškai išsijungia po 10 minučių; - Oly ausytės su specialiomis BenBat detalėmis, kurios laužią saulės šviesą ir sukuria žaismingos šviesos efektus; - reikalingi 3 AA elementai (rinkinyje nėra), elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9030-varta-elementai-aa-4906-4-vnt.html ; - valdymo pulteliui reikalingi 2 AAAelementai (rinkinyje nėra), elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9031-varta-elementai-aaa-4903-4-vnt.html. Matmenys: - aukštis: 23 cm; - plotis: 20 cm; - gylis: 5 cm. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tinka nuo gimimo. Gamintojas: BenBat, JAV.

Benbat automobilinis veidrodis Miškas

Kaina 39,95 €
Benbat automobilinis veidrodis Miškas. Veidrodis, kuris leis Jums vairuojant saugiai stebėti kūdikį bei kartu jį užims. Šis interaktyvus automobilio veidrodis turi du režimus – raminamąjį su 5 raminančiomis melodijomis ir mirksinčiomis lemputėmis bei linksmąjį režimą su 5 linksmomis melodijomis ir aplink rėmą šokančiomis LED lemputėmis. Režimą galite lengvai valdyti pultelio pagalba. Pakankamai didelis veidrodžio dydis leidžia Jums aiškiai matyti kūdikį neatsisukant į jį. Šis daugiafunkcis veidrodis padės Jums vairuoti saugiai. Savybės: - veidrodis itin lengvai pritvirtinamas; - didelis veidrodžio diametras bei išgaubta veidrodinė matrica leidžia aiškiai matyti kūdikį vairavimo metu iš skirtingų pusių; - veidrodis valdomas pulteliu; - veidrodis turi du režimus: raminantį ir linksmąjį su atitinkakamomis melodijomis; - veidrodžio rėmelis turi LED lemputes, kurių intensyvumas priklauso nuo pasirinkto režimo;0žavingos LED lemputės aplink rėmelį, mirksinčios pagal muzikos ritmą - visuose režimuose veidrodis automatiškai išsijungia po 15 minučių. Matmenys: - aukštis: 24 cm; - plotis: 30 cm; - gylis: 10 cm. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tinka nuo gimimo. Gamintojas: BenBat, JAV.

BenBat veiklos žaislas-spiralė

Kaina 16,49 €
BenBat veiklos žaislas-spiralė kūdikiams. Spiralinė forma idealiai tinka žaisliuką naudoti vežimėlyje, automobilinėje kėdutėje ar vaikiškoje lovytėje.  Mielos spalvos ir skirtingos medžiagos ugdys svarbiausius vaiko pojūčius pirmaisiais gyvenimo mėnesiais. Saugus, pakankamai didelis veidrodis pritraukia vaiko dėmesį bei įdomiai atspindi aplinkos vaizdus. O barškanti laputė kvies mažylį ją liesti ir tyrinėti. Ant spiralės rasite ir plastikinį BenBat technologija sukurtą stikliuką, kuris sukurs šviesos žaismą ir nuolat kis, bei gilės formos kramtuką. Spiralės galuose yra ir papildomi raišteliai, kurie leis pritvirtinti žaislą prie vežimėlio, lovytės ar automobilio sėdynės. Idealiai tinka pramogoms namuose, kelionės metu arba kasdienio pasivaikščiojimo metu. Matmenys: - 24 cm ilgio (be tempimo); - aukštis 11 cm; - pakabų ilgis 13 cm, 17 cm, 13 cm. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tinka nuo gimimo. Gamintojas: BenBat, JAV.

BenBat veiklos lankas vežimėliui

Kaina 31,95 €
BenBat veiklos lankas vežimėliui. Lavinamasis veiklos lankas sukurtas patiems mažiausiems. Novatoriškas, daugiafunkcis, savo išvaizda išsiskiriantis lankas sudomins Jūsų mažylį vežimėlyje, kėdutėje ar namuose. Benbat lankas yra dvipusis: pirmiesiems mėnesiams skirta juodai balta, kontrastingų raštų pusė, vėlesniam laikui - spalvota pusė. Įdomios spalvos, skirtingos tekstūros ir detalės, skambesiai ir garsai - viskas šiame vėžimėlio lanke vaikams. Pats lankas yra skaidrus - saulei šviečiant sukuriantis papildomą šviesų žaismą. Visi trys žaisliukai gali būti nuimami ir duodami mažyliui į rankytę ar perkabinami. Lankas itin patogiai prisitvirtina specialiais reguliuojamais spaustukais, jis taip pat gali būti reguliuojamas aukštyn-žemyn, kad mažyliui būtų patogu žaisti. Savybės: - itin patogu pritvirtinti prie vežimo dėl reguliuojamų spaustukų; - lankas reguliuojamas aukštyn-žemyn; - kiekvienas žaisliukas kūdikiui yra nuimamas ir dvipusis: juoda/balta pusė ir spalvota pusė; - žaisliukai turi skirtingas tekstūras, detales, kramtuką, barškutį, čežančias detales; - lankas skaidrus, sukuria spalvų žaismą šviečiant saulei. Matmenys: 22x16x11 cm. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tinka nuo gimimo. Gamintojas: BenBat, JAV.

BenBat veiklos lankas vežimėliui

Kaina 31,95 €
BenBat veiklos lankas vežimėliui. Lavinamasis veiklos lankas sukurtas patiems mažiausiems. Novatoriškas, daugiafunkcis, savo išvaizda išsiskiriantis lankas sudomins Jūsų mažylį vežimėlyje, kėdutėje ar namuose. Benbat lankas yra dvipusis: pirmiesiems mėnesiams skirta juodai balta, kontrastingų raštų pusė, vėlesniam laikui - spalvota pusė. Įdomios spalvos, skirtingos tekstūros ir detalės, skambesiai ir garsai - viskas šiame vėžimėlio lanke vaikams. Pats lankas yra skaidrus - saulei šviečiant sukuriantis papildomą šviesų žaismą. Visi trys žaisliukai gali būti nuimami ir duodami mažyliui į rankytę ar perkabinami. Lankas itin patogiai prisitvirtina specialiais reguliuojamais spaustukais, jis taip pat gali būti reguliuojamas aukštyn-žemyn, kad mažyliui būtų patogu žaisti. Savybės: - itin patogu pritvirtinti prie vežimo dėl reguliuojamų spaustukų; - lankas reguliuojamas aukštyn-žemyn; - kiekvienas žaisliukas kūdikiui yra nuimamas ir dvipusis: juoda/balta pusė ir spalvota pusė; - žaisliukai turi skirtingas tekstūras, detales, kramtuką, barškutį, čežančias detales; - lankas skaidrus, sukuria spalvų žaismą šviečiant saulei. Matmenys: 22x16x11 cm. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tinka nuo gimimo. Gamintojas: BenBat, JAV.

BenBat veiklos lankas vežimėliui

Kaina 31,95 €
BenBat veiklos lankas vežimėliui. Lavinamasis veiklos lankas sukurtas patiems mažiausiems. Novatoriškas, daugiafunkcis, savo išvaizda išsiskiriantis lankas sudomins Jūsų mažylį vežimėlyje, kėdutėje ar namuose. Benbat lankas yra dvipusis: pirmiesiems mėnesiams skirta juodai balta, kontrastingų raštų pusė, vėlesniam laikui - spalvota pusė. Įdomios spalvos, skirtingos tekstūros ir detalės, skambesiai ir garsai - viskas šiame vėžimėlio lanke vaikams. Pats lankas yra skaidrus - saulei šviečiant sukuriantis papildomą šviesų žaismą. Visi trys žaisliukai gali būti nuimami ir duodami mažyliui į rankytę ar perkabinami. Lankas itin patogiai prisitvirtina specialiais reguliuojamais spaustukais, jis taip pat gali būti reguliuojamas aukštyn-žemyn, kad mažyliui būtų patogu žaisti. Savybės: - itin patogu pritvirtinti prie vežimo dėl reguliuojamų spaustukų; - lankas reguliuojamas aukštyn-žemyn; - kiekvienas žaisliukas kūdikiui yra nuimamas ir dvipusis: juoda/balta pusė ir spalvota pusė; - žaisliukai turi skirtingas tekstūras, detales, kramtuką, saugų vaikams veidrodėlį, pypsiuką, barškutį, čežančias detales; - lankas skaidrus, sukuria spalvų žaismą šviečiant saulei. Matmenys: 22x16x11 cm. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tinka nuo gimimo. Gamintojas: BenBat, JAV.

Benbat kelioninį pagalvėlė

Kaina 13,49 €
Benbat kelioninį pagalvėlė. Patogi pagalvė, kuri palaikys mažylio galvytę važiuojant mašina. Kelioninę pagalvėlę lengva pritvirtinti prie saugos diržo ir ji visuomet bus savo vietoje, vaikams jos nepames. Savybės: - patogi, minkšta atrama vaiko galvai miegant; - ergonomiška forma; - lengvai tvirtinama prie saugos diržo automobilyje ar vežimėlyje; - graži ir žaisminga mėnulio forma. Matmenys: - ilgis: 30 cm; - plotis: 19,5 cm; - aukštis: 10 cm. Medžiaga: - 100% polisteris. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Gamintojas: BenBat, JAV.

Benbat automobilinis veidrodis Oly

Kaina 39,95 €
Benbat automobilinis veidrodis Oly. Tai veidrodis, kuris leis Jums vairuojant saugiai stebėti kūdikį bei kartu jį užims. Veidrodis patogiai ir tvirtinamas prie automobilio sėdynės. Veidrodis yra platus, išgaubtas, todėl vairuotojui leidžia aiškiai matyti vaiką. Veidrodyje mažylis taip pat galės matytu smagų besišypsantį veiduką bei girdėti 4 raminančias melodijos ir 4 garso efektus. Oly lengva valdyti pultelio pagalba. Savybės: - veidrodis itin lengvai pritvirtinamas; - didelis veidrodžio diametras bei išgaubta veidrodinė matrica leidžia aiškiai matyti kūdikį vairavimo metu iš skirtingų pusių; - veidrodis valdomas pulteliu; - veidrodis turi besišypsantį ir mirksintį Oly veiduką bei skirtingus garsus; - visuose režimuose veidrodis automatiškai išsijungia po 10 minučių; - Oly ausytės su specialiomis BenBat detalėmis, kurios laužią saulės šviesą ir sukuria žaismingos šviesos efektus; - reikalingi 3 AA elementai (rinkinyje nėra), elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9030-varta-elementai-aa-4906-4-vnt.html ; - valdymo pulteliui reikalingi 2 AAAelementai (rinkinyje nėra), elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9031-varta-elementai-aaa-4903-4-vnt.html. Matmenys: - aukštis: 23 cm; - plotis: 20 cm; - gylis: 5 cm. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tinka nuo gimimo. Gamintojas: BenBat, JAV.

Benbat projektorius 3in1

Kaina 24,95 €
Benbat projektorius 3in1. Nešiojamas pelėdos formos projektorius, kuris užpildys Jūsų vaiko kambarį ar mašiną raminančiomis šviesomis ir garsais. Dėl daugybės montavimo ir nukreipimo galimybių galėsite jį naudoti namuose (ant spintelės ar tvirtinant prie lovytės) arba mašinoje. Šiame projektoriuje yra LED lemputė, kuri projektuoja žvaigždės formos šviesas ant lubų ir skleidžia raminantį švytėjimą. Projektorius ir naktinė lempa viename groja švelnias melodijas ir gamtos garsus. Pasirinkite norimą režimą ir nuraminkite savo mažylį. Savybės: - 6 raminantys garsai: 3 lopšinės, švelnus paukščių čiulbėjimas ir gamtos garsai; - projektorius rodo žvaigždes ant bet kokio paviršiaus (sienų, lubų ir kt.); - siekiant užtikrinti, kad mažylio naktis būtų tyli ir rami, projektorius automatiškai išsijungs po 20 minučių veikimo; - projekcijos rodomos 3 skirtingomis spalvomis (mėlyna, žalia, gintarinė) švelnios LED šviesos pavidalu; - du skirtingi tvirtinimai - automobilio dirželis ir reguliuojama kojytė lovelei, vežimėliui ir kt. - projektorius gali būti naudojamas be tvirtinimų, pastatant jį tiesiai ant stalviršio; - reikalingos 3 x AAA baterijos (rinkinyje nėra), elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9031-varta-elementai-aaa-4903-4-vnt-4008496559749.html Matmenys: - aukštis: 7,8 cm; - plotis: 22 cm; - gylis: 15 cm. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Gamintojas: BenBat, JAV.

Benbat kelioninis žaidimų skydelis

Kaina 31,95 €
Benbat kelioninis žaidimų skydelis. Dviejų pusių žaislas kūdikiams, kuris ypatingai pravers keliaujant automobiliu. Skydelis yra dvipusis: juodai baltas patiems mažiausiems ir spalvotas kiek ūgtelėjusiems. Sodrios spalvos, skirtingos medžiagų tekstūros, šviečiantys elementai ugdys svarbiausius vaiko pojūčius pirmaisiais gyvenimo tarpsniais bei rankų-akių koordinaciją. Skydelį lengva surinkti ir išardyti, jis tvirtinamas prie automobilio sėdynės galvos atlošo, turi dirželį skydelio aukščiui ir kampui reguliuoti. Lavinamasis žaislas kūdikiams auga kartu su mažyliu: I etapas - 0-3 mėnesių: kontrastingos spalvos juoda, balta, raudona ir mėlyna, įvairūs didelio kontrasto dizainai ir paveikslėliai. II etapas - nuo 3 mėnesių: ryškių spalvų ir dizaino paveikslėlis, nuimami žaisliukai: veidrodėlis su kramtuku, čežanti ir barškanti stirnytė bei saulės šviesos žaisliukas. Produkto matmenys: 30 plotis. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tinka nuo gimimo. Gamintojas: BenBat, JAV.

Benbat lango apsauga nuo saulės (1 vnt.)

Kaina 14,95 €
Benbat lango apsauga nuo saulės (1 vnt.). Apsauga nuo žalingų UV spindulių, kuri leidžia matyti vaikui vaizdą pro langą. Spalvinga ir žaisminga lango apsauga nuo saulės tvirtinama naudojant silikoninius siurbtukus. Rinkinyje: 1 vnt.  Savybės: - apsaugo mažylį nuo UV spindulių; - uždengia saulės spinduliavimą, neakina, tačiau leidžia matyti vaizdą pro langą; - lengvai tvirtinimas - silikoniniais siurbtukais; - neužima daug vietos; - dydis: 38x44 cm. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Gamintojas: BenBat, JAV.

Benbat lango apsauga nuo saulės (1 vnt.)

Kaina 14,95 €
Benbat lango apsauga nuo saulės (1 vnt.). Apsauga nuo žalingų UV spindulių, kuri leidžia matyti vaikui vaizdą pro langą. Spalvinga ir žaisminga lango apsauga nuo saulės tvirtinama naudojant silikoninius siurbtukus. Rinkinyje: 1 vnt.  Savybės: - apsaugo mažylį nuo UV spindulių; - uždengia saulės spinduliavimą, neakina, tačiau leidžia matyti vaizdą pro langą; - lengvai tvirtinimas - silikoniniais siurbtukais; - neužima daug vietos; - dydis: 38x44 cm. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Gamintojas: BenBat, JAV.

BenBat lavinamasis kilimėlis kūdikiui

Kaina 49,95 €
BenBat lavinamasis kilimėlis kūdikiui. Lavinamasis kūdikių kilimėlis su daug veiklos žaisliukų ir pirmąją minkštą knygute kūdikiams. Kilimėlis daugiausiai kontrastingų raštų, kompaktiškas. Rinkinyje rasite net 8 elementus: 1. žaidimų kilimėlis 85x75 cm; 2. lankai, ant kurių galėsite tvirtinti veiklos žaisliukus; 3. veiklos žaisliukas kengūra su muzikiniu moduliu ir čežančia uodega; 4. veiklos žaisliukas su specialiomis BenBat detalėmis, kurios sukuria vaikus žavinčius šviesos žaismus; 5. veiklos žaisliukas tinginys su barškančiais kramtymo žiedais; 6. veiklos žaisliukas koala su barškučiu; 7. veiklos žaisliukas - vaikams saugus veidrodis; 8. minkšta dvipusė pirmoji lavinamoji knygutė kūdikiams. Visi veiklos žaisliukai nuimami ir gali būti žaidžiami atskirai. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tinka nuo gimimo. Gamintojas: BenBat, JAV.

Benbat lango apsauga nuo saulės (2 vnt.)

Kaina 18,95 €
Benbat lango apsauga nuo saulės (2 vnt.). Apsauga nuo žalingų UV spindulių, kuri leidžia matyti vaikui vaizdą pro langą. Spalvinga ir žaisminga lango apsauga nuo saulės tvirtinama naudojant silikoninius siurbtukus. Rinkinyje: 2 vnt.  Savybės: - apsaugo mažylį nuo UV spindulių; - uždengia saulės spinduliavimą, neakina, tačiau leidžia matyti vaizdą pro langą; - lengvai tvirtinimas - silikoniniais siurbtukais; - neužima daug vietos; - dydis: 38x44 cm. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Gamintojas: BenBat, JAV.

Benbat kelioninis žaidimų skydelis

Kaina 31,95 €
Benbat kelioninis žaidimų skydelis. Dviejų pusių žaislas kūdikiams, kuris ypatingai pravers keliaujant automobiliu. Skydelis yra dvipusis: juodai baltas patiems mažiausiems ir spalvotas kiek ūgtelėjusiems. Sodrios spalvos, skirtingos medžiagų tekstūros, šviečiantys elementai ugdys svarbiausius vaiko pojūčius pirmaisiais gyvenimo tarpsniais bei rankų-akių koordinaciją. Skydelį lengva surinkti ir išardyti, jis tvirtinamas prie automobilio sėdynės galvos atlošo, turi dirželį skydelio aukščiui ir kampui reguliuoti. Lavinamasis žaislas kūdikiams auga kartu su mažyliu: I etapas - 0-3 mėnesių: kontrastingos spalvos juoda, balta, raudona ir mėlyna, įvairūs didelio kontrasto dizainai ir paveikslėliai. II etapas - nuo 3 mėnesių: ryškių spalvų ir dizaino paveikslėlis, nuimami žaisliukai: veidrodėlis su kramtuku, čežanti ir šviečianti voverytė bei saulės šviesos žaisliukas. Voverytės uodegytė čeža liečiant, o paspaudus pilvuką jis 15 s. šviečia įvairiomis spalvomis. Produkto matmenys: 30 plotis. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tinka nuo gimimo. Gamintojas: BenBat, JAV.

BenBat dvipusė knygelė kūdikiui

Kaina 22,49 €
BenBat dvipusė knygelė kūdikiui. Dviejų pusių spalvinga lavinamoji knygutė kūdikiams paskatins mažylį tyrinėti ir atrasti. Knygutė plėtos vaizduotę ir skatins atlikti judesius pirštukais, kurie lavins smulkiąją motoriką. Knygutę galima naudoti lovytėje, vežimėlyje, pilvuko metu ant žemės ar tiesiog vartyti kaip įprastą knygutę. Knygutė kūdikiams turi ir papildomus raištelius norint ją pritvirtinti, pvz. prie lovytės. I etapas - 0-3 mėnesiai: - kontrastingos spalvos - juoda, balta, raudona ir mėlyna (pirmosios spalvos, kurias mažylis sugeba identifikuoti); - saugus veidrodėlis - pažinti ir atpažinti savo atvaizdą; - įvairūs paprasti didelių kontrastų paveikslėliai, prikaustantys mažylio dėmesį. II etapas - nuo 3 mėnesių: - ryškios spalvos, kviečiančios paliesti ir stebėti; - įvairios detalės su barškesiu ir kitais garsais; - speciali saulutė, kuri prieš šviesos šaltinį sukuria įdomius šviesos efektus; - įvairios tekstūros. Matmenys: - ilgis 84,5 cm; - plotis 15,5 cm. BenBat - istorija apie du brolius, kurie itin domėjosi dizainu ir abu pabaigę pramoninio dizaino studijas įkūrė BenBat! Būtent todėl BenBat prekės kūdikiams ir vaikams yra išskirtinio dizaino, labai funkcionalios, nes šie broliai iki šio lengvai pamišę dėl produktų kūrimo ir jų dizaino! BenBat asortimente rasite daug prekių, kurios palengvins keliones su vaikais ar net kūdikiais. Taip pat čia rasite ir daug lavinamųjų žaislų kūdikiams. Ryškios, gražios spalvos ir linksmas dizainas - tai žaislai ir prekės vaikams, kurios tikrai pritrauks vaikų dėmesį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tinka nuo gimimo. Gamintojas: BenBat, JAV.